Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę odblokować telefonu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Nie mogę odblokować telefonu.

Witam. Wczoraj wymieniłem kartę SIM z powodu złego rozmiaru i ta stara miała zostać zdezaktywowana, a nowa aktywowana i dlatego skontaktowałem się z pomocą Orange, aby otrzymać nowy kod PUK. Pomimo tego że wpisuję poprawny, tefon nie chce się odblokować. Resetowałem kilka razy i też nic, próbowałem również na innym urządzeniu - to samo. Ktoś może wie jak to naprawić? 

19 ODPOW. 19

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nie mogę odblokować telefonu.

@Mietek1010 zakładam, że nowy kod PIN. Kod PUK jest przypisany do karty SIM i jest niezmienny. Sprawdź czy telefonu nie zablokowałeś starym kodem PIN, który miałeś przypisany do poprzedniej karty SIM.

 

edit:

jeszcze pytanie, czy chodzi na pewno o zablokowany telefon, czy zablokowaną kartę SIM.

W przypadku trzykrotnego błędnie wpisanego kodu PIN do karty SIM, kod PIN zostanie zablokowany. Ustawienie nowego PIN można wykonać podając kod PUK i nowy PIN.

10 krotne błędne wpisanie kodu PUK nieodwracalnie dezaktywuje kartę SIM i można stracić numer. Więc trzeba to zrobić umiejętnie.

Napisz dokładniej, czy chodzi o telefon, czy karę SIM?

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę odblokować telefonu.

@Mietek1010  jeśli karta sim (nowa) nie przyjmuje kodu PUK (sprawdzane na innym fonie), to ma ewidentną usterkę, trzeba ją wymienić ponownie, zgłoś się do Salonu i wymień, powinno być to za darmo zrobione.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nie mogę odblokować telefonu.

W jaki sposób wymieniałeś kartę?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Nie mogę odblokować telefonu.

Poprosiłem o nową w salonie, stara była za duża i nie mieściła się w porcie. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie mogę odblokować telefonu.

@Mietek1010 

Wina leży po stronie karty SIM

Mają obowiązek wymienić Ci ją bezpłatnie w salonie Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Nie mogę odblokować telefonu.

Dziękuję za odpowiedź. Chodzi jednak o zablokowaną kartę SIM, sporo razy próbowałem wpisać ten kod i możliwie, że już została dezaktywowana, chyba przejdę się jeszcze do salonu w tej sprawie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nie mogę odblokować telefonu.

@Mietek1010  Błędnie wpisałeś kod PUK? Może być kłopot z odzyskaniem karty SIM.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Nie mogę odblokować telefonu.

To znaczy nie błędnie, ale za każdym razem wyskakiwało, że kod jest nie poprawy pomimo tego że uważnie go przepisywałem. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nie mogę odblokować telefonu.

@Mietek1010 ile razy go wpisywałeś?