Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naprawa telefonu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Naprawa telefonu

Posiadam telefon huawei P9 lite ds telefon samoczynnie się wygiol pękła tylna obudowa i przestał czytać sim w związku z uszkodzeniem płyty głównej. serwis na odpłatną naprawę ze uszkodzenia sa mechaniczne. Absolutnie się nie zgadzam co mogę zrobić
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Naprawa telefonu

Nic już z tym nie zrobisz wszystko zostało odnotowane jako uszkodzenie mechaniczne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Naprawa telefonu

@Zosia1Pozostaje rzeczoznawca który może stwierdzi jak to powstało czy z twojej winy czy winy innych czynników   usługa tez płatna  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Naprawa telefonu

A co w takim razie na to Orange przecież telefon jest na gwarancji
Anonim

Nie dotyczy

Naprawa telefonu


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Naprawa telefonu

czyli generalnie jestem tak ze serwis odmawiania naprawy W ramach gwarancji to nic nie mogę zrobić .
Anonim

Nie dotyczy

Naprawa telefonu

@Zosia1Tak tylko naprawa odpłatna lub zakup innego telefonu chyba wyjdzie taniej.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Naprawa telefonu

A jeśli odebrała bym telefon z serwisu i w ramach rękojmi udala się do Orange od momentu zakupu nie minął rok
Anonim

Nie dotyczy

Naprawa telefonu

Nic już z tym nie zrobisz wszystko zostało odnotowane jako uszkodzenie mechaniczne.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Naprawa telefonu

No cóż 😢

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Naprawa telefonu

Szukam odpowiedzi na niestepujący temat.  Telefon oddawany na naprawe gwarancyjna i odpowiedz serwisu zapłata 330zł .... wiec chciałem skorzystać z ubezpieczenia na takie zdarzenia do 800zł bo opłacam takie coś w abonamencie wiec  znowu wysyłka do innej naprawy  i wycena  1449zł.... szukam logicznego wyjasnienia.. posiadam 2 expertyzy z tych napraw na takie kwoty...cos poszło nie tak?