Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Mój orange

Miałem problem z aktualizacja aplikacji, została usunięta, teraz gdy próbuję ją zainstalować pokazuje że jest zainstalowana i dalej nie działa

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Mój orange

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Mój orange

@Adas74 zrestarruj  smartfona i spróbuj zrobić to usunięcie inna aplikacją


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Mój orange

Restartowałem, a jaką aplikacją inną można usunąć 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Mój orange

@Adas74 https://support.google.com/googleplay/answer/2521768?hl=pl

https://www.pcworld.pl/porada/Jak-skutecznie-usuwac-aplikacje-z-systemu-Android,414995.html

Możesz w Google Play wpisać usuwanie aplikacji i wyskoczy apka do pobrania, która usuwa tylko aplikacje pozasystemowe

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Mój orange

Poradziłem sobie, przy usuwaniu w ustawieniach zmieniło sklep play na wyłączony, i nie mogłem ani zaktualizować ani zainstalować, dziękuję za pomoc


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Mój orange

@Adas74  jeżeli odinstalowałeś apkę Mój Orange wejdź do sklepu play na swoje konto, następnie kliknij "zarządzaj swoimi aplikacjami i urządzeniami", kliknij "zarządzaj", kliknij "zainstalowane", wybierz "niezainstalowane" oznacz kwadrat po prawej "ptaszkiem" kliknij kosz i usuń, wtedy skutecznie usuniesz apkę i możesz zainstalować od nowa.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Mój orange


@slav72napisał(-a)

@Adas74  jeżeli odinstalowałeś apkę Mój Orange wejdź do sklepu play na swoje konto, następnie kliknij "zarządzaj swoimi aplikacjami i urządzeniami", kliknij "zarządzaj", kliknij "zainstalowane", wybierz "niezainstalowane" oznacz kwadrat po prawej "ptaszkiem" kliknij kosz i usuń, wtedy skutecznie usuniesz apkę i możesz zainstalować od nowa.


Już sobie poradziłem, jakoś w ustawieniach zmieniło sklep play na wyłączony

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Mój orange

@Adas74  w związku z tym że pisałem post na telefonie zauważyłem że już sobie poradziłeś po publikacji mojego postu. Dobrze że już wszystko gra u Ciebie, a posty pozostaną jako ewentualne podpowiedzi "dla potomnych" poszukujących rozwiązań podobnych problemów 🙂.