Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

Dzisiaj właśnie kończy się wsparcie dla powyższego systemu. Więcej możecie przeczytać przykładowo tutaj: https://pclab.pl/news82736.html

 

W związku z tym warto rozważyć zmianę telefonu, chociażby ze względów bezpieczeństwa. Nie wiesz co wybrać? Zerknij na orange.pl, gdzie znajdziesz coś dla siebie - również bez abonamentu. Do tego w dziale "Oferty polecane przez Społeczność" możesz zobaczyć najnowsze promocje.

 

Macie jakieś ciekawe wspomnienia z tym systemem? Może sentyment? Podzielcie się niżej.

18 ODPOW. 18

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

@Wojciech  czyli co telefon do śmieci bo pewno nie da się w lunie wgrać androida ?

Anonim

Nie dotyczy

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

@Citi2017  dobrze główkujesz... Androida nie wgrasz na tego fona, można utylizować, ale lepiej to na OLX czy Allegro sprzedać, chętny się znajdzie 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

@Anonimmoim zdaniem nokia powinna kasę zwrócić lub wymienić telefon na działający z Android bo nie patrząc  nokia nam sprzedała trefne telefony z krótkim wspomaganiem .

Anonim

Nie dotyczy

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

@Citi2017  żaden producent nie gwarantuje... długo letniego wsparcia, fon ma wytrzymać gwarancję, lub max 2 po gwarancji, ale wsparcie tak długo nie trwa, wyjątki są, ale to nie reguła u wszystkich, my w kraju za długo sprzęt używamy, stąd potem zdziwienie że brak wsparcia 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile


@Citi2017napisał(-a)

@Anonimmoim zdaniem nokia powinna kasę zwrócić lub wymienić telefon na działający z Android bo nie patrząc  nokia nam sprzedała trefne telefony z krótkim wspomaganiem .


Jak kończą się siódme okienka, to idziesz do sklepu w który kupowałeś PC i zwracasz się o zwrot kasy, bo stary system nie będzie już aktualizowany??

 

Moim zdaniem do Lumii powinna być dodany jakiś update, który umożliwi użytkownikom wgranie androida, bądź wypuszczenie androida przystosowanego do Lumii. No ale to wszystko zależy od producenta. Pewnie nie chce ładować kasy w nieopłacalny biznes, a ty człowieku sobie radź Emotikon: sfrustrowany


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile


@Citi2017napisał(-a)

@Anonimmoim zdaniem nokia powinna kasę zwrócić lub wymienić telefon na działający z Android bo nie patrząc  nokia nam sprzedała trefne telefony z krótkim wspomaganiem .


To nie Nokia, to Microsoft wykupił nazwę i sprzedawał te telefony, do nich pretensje!

 

Mam Lumię 530 (Windows Mobile 8.1). Służyła dzielnie jako telefon samochodowy, nawigacja i yanosiki i była w tym dobra. Niestety autorzy aplikacji parę lat temu olali WM a bez aktualizacji takie aplikacje nie mają racji bytu, musiałem zmienić na coś z Androidem...

Lumia 530 nadal sprawna i działa i służy mi w domu jako... radio internetowe! Włączona na stałe w trybie samolotowym z włączonym wi-fi. Uruchamia się szybciej niż większość Androidów, bateria trzyma, aplikacje typu iTunes wystarczają by słuchać stacji które lubię. Podłączam do domowego zestawu audio i jest super 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

Ja mam Nokie N8 na Symbian Belle i nie narzekam, sporo aplikacji mam, fakt że część już nie działa, ale część tak, telefon nie do zdarcia, jeszcze u schyłku produkcji wymieniłem akumulator, do dziś na nim działa, Microsoft nie da aktualizacji z WM 8.1 do Android, to za dużo roboty, ba fony już uważają za nie istniejące chyba, zresztą nie gwarantowali tak długiego wsparcia.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

@Anonim - witaj w klubie! Ja mam Nokię 700 (Symbian Belle) i to dla mnie ciągle podstawowy TELEFON. Oczywiście podstawowe funkcje internetowe też są i działają. I tak już prawie... 8-9 lat??? Emotikon: Zaskoczony

Anonim

Nie dotyczy

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

Mojej Noki N8 stuknie w Czerwcu 2020 już 10 latek, aluminiowa obudowa + dobry akumulator i aparat foto, nowe fony niewiele wnoszą, jedynie procesory mają lepsze i pamięci więcej, ale Symbian Bella nie jest wymagający, inna sprawa że stabilny jak beton, nie resetowałem go do fabrycznych nigdy.