Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

To nie tylko kilka apek. To też usrawienia usług sieciowych. Ponadto warto dać więcej czasu na testy bo opinie po aktualizacji do oreo są mało ciekawe...
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

@tdd u Samsunga był problem z Android 8 Oreo, jak masz parcie na nowy soft to czysty wgraj, brand Orange będzie trochę póżniej niż Oficjalny soft.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Ta,w s7e miałem tak ustawienia sieciowe zrobione że jądro systemu mi zżerało po 1gb danych na dzień.Musiałem wszystko ręcznie ustawiać.Wracanie ustawień fabrycznych nic nie wnosiło,ot,jakaś luka.Śmiech na sali.
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

@chudy131080 tak dla jasności bo błądzisz, Android po całości żre 50% danych, jak zużywasz 2GB danych przykładowo, to 1GB na OS, więc nie pisz że ot tak zjadło ci 1GB danych bo Brand był, LTE używam co dziennie dość intensywnie, na różnych telefonach z Android od 6 do 8, Brand czy bez, zawsze do 50% zabiera OS, reszta aplikacje.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Nie potrafisz czytać?Napisałem że jądro systemu pobierało mi dane ot tak,telefon leżał a dane uciekał,musiałem zmieniać APN żeby to ogarnąć,i tak dopracowują to i tyle trzeba czekać?
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Gdzie wcześniej to napisałeś? Szklanej kuli nie mam by wiedzieć co z tym Brandem czy Samsungiem się działo.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Przed Twoim postem,tym co napisałeś że błądze.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 1

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Już jest aktualizacja

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Jest od wczoraj

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

to czemu mi cały czas pisze ze najnowsze zostaqły już zainstalowane a oreo brak ?