Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei t2 pro 10 - długość gwarancji

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Huawei t2 pro 10 - długość gwarancji

Witam,

 

proszę o informację dot. długości gwarancji tabletu Huawei t2 pro 10 zakupionego w salonie Orange na fakturę firmową. Informację jakie otrzymałem:

 

Infolinia: 24 miesiące (dla tabletów 24 miesiące bez znaczenia czy firma, czy osoba fizyczna)

Salony Orange we Wrocławiu: 12 miesięcy (na firmę)

 

Które jest prawdziwe? Wiem, że nie "na firmę" nie obowiązuje rękojmia. 

 

Z góry dziękuję za  odpowiedź i pozdrawiam,

F.Share

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Huawei t2 pro 10 - długość gwarancji

Sprawdź kartę gwarancyjną. Ogólne zasady czasem mają wyjątki dla poszczególnych części.

Tu można spytać tu https://consumer.huawei.com/pl/support/ bo nie Orange odpowiada za gwarancję.

Ps. Na firmę obowiązuje rękojmia a Ty jako firma musisz wykazać że wada istniała w momencie zakupu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Huawei t2 pro 10 - długość gwarancji

Sprawdź kartę gwarancyjną. Ogólne zasady czasem mają wyjątki dla poszczególnych części.

Tu można spytać tu https://consumer.huawei.com/pl/support/ bo nie Orange odpowiada za gwarancję.

Ps. Na firmę obowiązuje rękojmia a Ty jako firma musisz wykazać że wada istniała w momencie zakupu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Huawei t2 pro 10 - długość gwarancji

Dzięki.

 

Wszystko jasne. Huawei daje gwarancję na 24 miesiące niezależnie od formy zakupu.

 

Pozdrawiam

F.Share


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Huawei t2 pro 10 - długość gwarancji

@Forshare Skoro jasne to ja zaznaczam odpowiedź @Piotrekk85, jako rozwiązanie, to pozwoli innym jeszcze łatwiej ją wyszukać i uzyskać pomocne informację. Bardzo szczęśliwy robot