Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei P20 Pro?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Huawei P20 Pro?

Witam, już coś wiadomo o Huawei P20 Pro? Będzie jakaś przedsprzedaż w Orange?

50 ODPOW. 50
Anonim

Nie dotyczy

Huawei P20 Pro?

Przedsprzedaż pewnie będzie , ale raczej nie dowiesz się o cenach i terminach przed 27 Marca 

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Huawei P20 Pro?

Co jest z tym Huawei P20 Pro, że jeszcze jest niedostępny w Orange? U innych operatorów możliwość zamówienia jest już dostępna od kilku dni, a w Orange ciągle brak tego smartfona, jest tylko wersja P20 i Lite. Skończy się przedsprzedaż, a u was dalej tego smartfona nie będzie. Z S9 i S9+ nie było tego problemu i telefon było można od razu zamówić w przedsprzedaży. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Huawei P20 Pro?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Huawei P20 Pro?

A na stronie ciągle brak Huawei P20 Pro, dostępna jest tylko wersja P20 i P20 Lite.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Huawei P20 Pro?

A może salon? Strona nie zawsze oferuje to co salony. Czasami jest opóźnienie 🙂

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Huawei P20 Pro?

Teraz mam jechać ponad 100 KM do salonu? Wyobraź sobie, że nie każdy ma salon Orange pod nosem, a że pracuje i mam inne obowiązki to nie mam czasu robić 200KM w obie strony. Aż taki głupi nie jestem i jakbym miał salon pod nosem nie pisałbym o tym na forum tylko odwiedziłbym salon Orange.  

Anonim

Nie dotyczy

Huawei P20 Pro?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Huawei P20 Pro?

Więc pozostaje jeszcze poczekać. Pewnie niebawem pokaże się na stronie...poza tym nikt tu nie jest wróżką z podglądem gdzie kto mieszka i ile ma do salonu...no i jeszcze jakie ma zamiary...