Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei Mate 10 lite ID odcisku palca nie działa po aktualizacji


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Huawei Mate 10 lite ID odcisku palca nie działa po aktualizacji

Witam, 

Po ostatniej aktualizacji systemu opcja ID odcisku palca po prostu zniknęła z ustawień systemowych. Co firma Orange zamierza z tym zrobić?

Dodam tylko, że u kolegi z nie brandowanym oprogramowaniem przy identycznej wersji systemu opcja jest dostępna. 

Czyżby Orange specjalnie usuwa tą opcje żeby zmusić klientów do zakupu nowego telefonu. 

Telefon zmienił funkcjonalność więc mogę domagać się zwrotu pieniędzy.

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Huawei Mate 10 lite ID odcisku palca nie działa po aktualizacji

@Konrad77  może reset do fabrycznych ustawień na początek, czy twardy reset z przycisków, bywa że aktualizacja żle usiądzie, wątpię by brand pozbawiał funkcji wcześniej dostępnych w telefonie.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Huawei Mate 10 lite ID odcisku palca nie działa po aktualizacji

Jestem mocno zdziwiony faktem, że specjalista poziomu 26 nie wie, że powrót do ustawień fabrycznych nie spowoduje przywrócenia poprzedniej wersji systemu, a tylko "zresetuje" ustawienia telefonu. Ale oczywiście zrobiłem to i nie pomogło... Pozostaje jeszcze opcja uszkodzenia tegoż czujnika lub nie podpięcie odpowiednich pinów po wizycie telefonu w serwisie. 

Anonim

Nie dotyczy

Huawei Mate 10 lite ID odcisku palca nie działa po aktualizacji


@Konrad77napisał(-a)

Jestem mocno zdziwiony faktem, że specjalista poziomu 26 nie wie, że powrót do ustawień fabrycznych nie spowoduje przywrócenia poprzedniej wersji systemu, a tylko "zresetuje" ustawienia telefonu. Ale oczywiście zrobiłem to i nie pomogło... Pozostaje jeszcze opcja uszkodzenia tegoż czujnika lub nie podpięcie odpowiednich pinów po wizycie telefonu w serwisie. 


Reset do fabrycznych nie cofa aktualizacji, to chyba każdy wie, dlatego nie pisałem o tym, ale jest zalecany jak telefon łapie bugi, być może usterka w telefonie jest, bez Serwisu się nie obejdzie.