Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra e-sim na telefonie - odbiorca w iPhone widzi numer techniczny


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Ekstra e-sim na telefonie - odbiorca w iPhone widzi numer techniczny

Witam,

Do posiadanego przeze mnie numeru w Orange dokupiłem usługę Ekstra E-SIM. Zainstalowalem ją na telefonie (Iphone - o ile ma to znaczenie) gdzie poza nią jest tez karta fizyczna z innym numerem tez w Orange.

I jak to wygląda w praktyce. Karta fizyczną nazwijmy X, kartę fizyczną i Ekstra E_SIM nazwijmy Z1 i Z2.

Aparat 1- Karta X(fizyczna) oraz Z2 (Ekstra E-SIM)

Aparat 2- Karta Z1 (fizyczna)

Wysyłam SMS z aparatu 1 za pośrednictwe karty Z2 - odbiorca dostaje  informację ze nadawcą jest numer techniczny przypisany do karty Ekstra E-SIM. Dzieje się tak gdy odbiorca ma Iphona. O co może chodzić i jak to naprawic?

 

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowana nazwa tematu -moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Klopoty z prawidlowym dzialaniem Ekstra e-sim na telefonie

Było to już poruszanie na forum, ten problem będzie naprawiony, numer techniczny to tymczasowo jest, będzie jak powinno numer telefonu, poczekaj na naprawę tego 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Klopoty z prawidlowym dzialaniem Ekstra e-sim na telefonie

@PLP2022 pare dni temu byl identyczny temat https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/eSIM-na-iOS-wy%C5%9Bwietla-numer-techniczny-zamiast-ory...

Trzeba czekac na aktualizacje iOS ktora naprawi ten blad


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Ekstra e-sim na telefonie - odbiorca w iPhone widzi numer techniczny

Po zamieszczeniu swojego posta zauwazylem ze podobny istnieje. Niech orange widzi ze to dotyczy wiecej osob. Natomiast co do tego że to problem Apple to chyba nie do końca, bo odpowiedz z Orange na moją reklamację w tej sprawie, nie wspomniała o tym. Gdyby tak było to oni są pierwsi do zrzucania winy na innych.

Anonim

Nie dotyczy

Ekstra e-sim na telefonie - odbiorca w iPhone widzi numer techniczny

@PLP2022  problem jest, to że zgłoszenie nic o tym nie wspomina nieistotne, czekaj na naprawę 😉