Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@Anonim  Mi nie dzwonią na domowy ale na komórki rozumiem zgoda marketingowa mam w u mowie bo zniżki .ale reklama traci sens jak dzwoni 30 razy jednego dnia i mimo ze mówi się że nie a ta sama osoba dzwoni i to samo próbuje wcisnąć . jak uważasz @Anonim Artura nie pytam bo jest za obrona marketingu. 

Anonim

Nie dotyczy

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

W Motoroli fajny filtr od Google Play mam i to systemowa ochrona (nie trzeba jakieś ekstra aplikacji instalować), filtruje spam aż miło, ukryte numery filtruje Konto MO, Xiaomi Mi9 ma filtr połączeń gdzie całe listy spamerów daję, fajnie to działa.

@Citi2017  marketingu telefonicznego nie uspokoisz, jak są zgody to trzeba się z nim pogodzić, blokowanie nic nie daje, mają masę numerów, albo płacić więcej i zgody cofnąć, albo odrzucać połączenia.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@Anonim  Nie mowie by ich usuwać tylko operatorzy powinni  kontrolować ich wyskoki po 30 połączeń dziennie od jednego reklamodawcy . Ale zamiast może coś polecić na filtrowanie ich @Anonim  mam ten sam telefon ale moja mam ma Samsunga a tam nie ma jak blokować ratuje sytuacje aplikacja kontakty Orange i dziękuje za nią Orange.   

Anonim

Nie dotyczy

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

Orange nie kontroluje marketingu, jeśli natarczywy spam jest to co innego, możesz zgłoszenie zrobić, czy skargę listownie wysłać, ale czy to ukróci natarczywe dzwonienie, ja szczerze wątpię, jedyny skuteczny sposób to zgody na marketing cofnąć i płacić więcej.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@Anonim  Moja ciocia ma Abonament bez zgód i reklamodawców  dzwoni bardzo dużo jak pytała się skąd mają jej numer to twierdzili że od operatora .

Anonim

Nie dotyczy

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  Moja ciocia ma Abonament bez zgód i reklamodawców  dzwoni bardzo dużo jak pytała się skąd mają jej numer to twierdzili że od operatora .


Taką sprawę to z marszu załatwiam, jak Operator nie zablokuje danej firmy, to kontakt z nią wystarczy obecnie, można sprawę wytoczyć za przetwarzanie danych bez zgody abonenta, spora kasa jest to ugrania, taka firma marketingowa raczej odpuści, bo o zysk im chodzi a nie o straty.