Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

Post wydzielony z tematu "Witam czy ktoś orientuje się kiedy będzie dostępny android 10 na huawei p30 pro" - moderator Wojciech.

 

@Anonim  A czy na Motorola ONE będą aktualizacje do Android 10 ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

@byczyn_86  to co piszesz jest niestety mało wiarygodne, zresztą niewiele wnosi Android 10 i nie ma co drążyć tematu aktualizacji, ważne że co miesiąc są poprawki, Luty też tylko poprawki zabezpieczeń wniesie, może w Marcu coś będzie wiadomo o aktualizacji, ale mi na niej nie zależy, telefon działa jak trzeba to po co ryzykować bugami w Android 10, bo nikt nie gwarantuje że ich nie będzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

@Citi2017  przy dobrych wiatrach w Marcu, ale Motorola się nie spieszy, nie ma nawet przybliżonego terminu aktualizacji.

 

update: Ja mam Moto One i jedynie poprawki ze Stycznia, ale do Maja ma być Android 10, tak szczerze nie czekam na niego, Android 9 jest ok i mnie zadowala.

 

<wpis scalony> - moderator Bartłomiej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

@Citi2017 na phonearena wyczytalem ze wersja 10 powinna byc w lutym/marcu (niebradowana) 

Anonim

Nie dotyczy

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

@byczyn_86  to co piszesz jest niestety mało wiarygodne, zresztą niewiele wnosi Android 10 i nie ma co drążyć tematu aktualizacji, ważne że co miesiąc są poprawki, Luty też tylko poprawki zabezpieczeń wniesie, może w Marcu coś będzie wiadomo o aktualizacji, ale mi na niej nie zależy, telefon działa jak trzeba to po co ryzykować bugami w Android 10, bo nikt nie gwarantuje że ich nie będzie.

Anonim

Nie dotyczy

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

Ogłoszę że Motorola One z wolnego rynku (bez brandu Operatora) już dostaje Android 10, ja wczoraj zainstalowałem 😋


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

@Anonim  Jakiego brandu ? Motorola ONE ma czysty android nie ma od operatorów nakładki.
Ja nie dostałem nic ostania poprawka z lutego zabezpieczeń. 

Anonim

Nie dotyczy

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

@Citi2017  jeśli brandu nie masz, to aktualizacja do Androida 10 na dniach, ja już mam 😎

Screenshot_20200418-154336.png


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

@Anonim A jak sprawdzić, czy telefon ma branda ?

Anonim

Nie dotyczy

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

Wersja oprogramowania i szukajka Google, aplikacje Orange jak są jakieś zainstalowane w oprogramowaniu, to też oznacza brand 😉

Inna sprawa że Android 10 jest systematycznie słany na Motorole One, nie wszystkie od razu aktualizację dostają 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo coś o aktualizacji Motoroli One do Androida 10?

@Anonim  Znaczy ? Skąd mam wiedzieć, czy sklep nie ma telefon z bradem. Bo z tego, co rozumiem, że brad to fałszywe oprogramowanie.