Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Samsung Galaxy Watch LTE eSIM zadziała z innej dystrybucji, np. Empik?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Dostałem maila, że zegarek dostanę dzisiaj, więc go sprawdzę - nie zamyka mi to drogi, żeby go zwrócić, jak nie będę zadowolony z zakupu. Uważam, że zaakceptowanie tego, że nie działa e sim to słabe rozwiązanie, bo taki sam zegarek bez lte i esima można kupić w każdym polskim elekteomarkecie za 800 zloty, akurat są teraz promocje - ale taki zegarek kompletnie nie spełnia moich oczekiwań, jak miałbym sobie kupić coś co tylko ma liczyć puls, łączyć się przez bluetooth z telefonem i ładnie wyglądać to kupiłbym sobie za około 400 złoty huewei gt i dalej chodził z dużą cegłą w kieszeni biegać.  Ani Samsung, ani Orange nie popisali się w tej kwestii, zrozumiałbym jakbym kupił sprzęt na rynek afrykański, ale kupiłem z kraju europejskiego z Unii europejski, taki to swobodny przepływ towarów. Słabe to. Liczymy, że Orange obniży kiedyś ceny, bo ten zegarek faktycznie jest już trochę na rynku, a nowe Galaxy watch z esimem... Jak się spojrzy na pojemność baterii to głowa zaczyna boleć, zamiast co raz lepsze rozwiązania to co raz gorsze. Dam znać wieczorem po unboxingu 🙂 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Do Orange nie masz co dzwonić, Samsung też Ci raczej nie pomoże. Jak będziesz miał problem daj znać to pomożemy 🙂 Gdybyś miał dostęp do Iphone'a to jest najszybciej i najprościej na nim aktywować esim. Potem jak połączysz z Samsungiem, karta pozostanie. Jak tak zrobiłem ze swoim 835F i poszło bez problemu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Paczka dotarła - zegarek piękny, ale tyle z radości... Oczywiście nie można połączyć. Dzwoniłem do Samsunga, bardzo opryskliwa obsługa - "nie, bo nie, nie da się i nara". Od takich firm można byłoby oczekiwać większego poziomu obsługi, nawet jak się nie da czegoś załatwić. Jedyne co się dowiedziałem, że każda ingerencja jest złamaniem regulaminu gwarancji. Próbowałem dodzwonić się do Orange, wszyscy zajęci, kolega Max swoim sztucznym głosem poinformował mnie, że ktoś w przeciągu 24 godzin się ze mną skontaktuje - ale jak już wiemy i tak nic nie pomogą. Smuteczek


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 13
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

pamietaj,ze zegarek bez eSIM ma jeszcze jedną subtelną różnicę - połowe RAM.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 13
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

myślę, że pożyczenie na chwilę iPhone, jeżeli tylko zadziała to najlepsze wyjście. Zero dłubania.

Co do gwarancji to różnie bywa. Serwis w zegarku raczej nie rozpozna dłubaniny (podmiana CSC, najlepiej przywrócić oryg. jeśli zegarek działa), nie mają wielu doświadczeń. Ale trzeba się z tym liczyć. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

  1. Witam serdecznie, czy z  active 2 44mm z tizenem 5.0.2 zadziała ten sposób??

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Powinien bez problemu zadziałać. Ja co prawda po wgraniu najnowszej wersji wrzucałem kopię, ale z tym nie powinieneś mieć problemu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Ale czy ktoś robił na najnowszym tizenie 5.0.2 ??


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Linki do plików nie działają, skąd można ściągnąć potrzebne pliki??


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Nikt nie pomoże??

Ma ktoś potrzebne pliki??