Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czas dostawy

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Czas dostawy

Witam, w poniedziałek zamówiłem do salonu przez internet iPhone 11 z przedłużeniem umowy. Na mailu jest napisane że  dostawa będzie w ciągu 2 dni roboczych. Dziś mija 3 i nic mi nie wiadomo co z przesyłką. Kiedy mniej więcej mogę się jej spodziewać?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Czas dostawy

@Nosek 

 

Średni czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.Kurierzy pracują od poniedziałku do piątku.

 

Gdzie mogę sprawdzić status przesyłki ?

 

W przypadku doręczenia za pośrednictwem DPD:

 

  • Na stronie DPD w opcji Zlokalizuj paczkę – wpisz:
    • numer paczki,
    • numer referencyjny lub
    • numer awizo/ nadania. 
  • Dzwoniąc pod numer 801 400 373 – infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 19:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 – 14:00.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Czas dostawy

@Nosek 

 

Średni czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.Kurierzy pracują od poniedziałku do piątku.

 

Gdzie mogę sprawdzić status przesyłki ?

 

W przypadku doręczenia za pośrednictwem DPD:

 

  • Na stronie DPD w opcji Zlokalizuj paczkę – wpisz:
    • numer paczki,
    • numer referencyjny lub
    • numer awizo/ nadania. 
  • Dzwoniąc pod numer 801 400 373 – infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 19:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 – 14:00.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czas dostawy

@Nosek zamówienie składane przez internet z odbiorem w konkretnym salonie, to po zaakceptowaniu zamówienia powinien przyjść SMS z informacją o odbiorze urządzenia. Salon powinien mieć urządzenie na stanie.

Obecnie masz następujące rozwiązania:

  • udać się do salonu, w którym masz odebrać urządzenie, ale bez SMS-a będą Cię zbywali.
  • anulować zamówienie obecne i ponowić z dostarczeniem urządzenia przez kuriera. To jest najpewniejszy sposób.
  • jeżeli nic nie zrobisz, to za kilka dni przyjdzie SMS z informacją o anulowaniu zamówienia z powodu braku odbioru urządzenia.

Takie zamówienie z odbiorem w salonie jest mocno zagmatwane i najlepiej zawsze zamawiać z dostarczeniem przez kuriera.