Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Animacje i tapety


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Animacje i tapety

Od dłuższego czasu poszukuje dzwonków i dzwonków sms które są oryginalnie wgrane w urządzenia które mają brand od Orange oraz motywy, animacje i tapety. Może ktoś ma takowy i może pomóc. Pozdrawiam 

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Animacje i tapety

@DamianLibelt możne to być trudne do znalezienia. Najlepiej, jak ktoś posiadający telefon z Orange przegra z telefonu i udostępni. Podejrzewam, że nie wszystko będzie się dało pobrać, ale zawsze coś. Czy masz jakiś konkretny model telefonu, z którego chcesz pobrać tapety i dzwonki?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Animacje i tapety

Huawei Y6 2019 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Animacje i tapety

Mam dwa szajsungi od Orange, więc jak to będzie dla Ciebie wystarczające, to mogę podesłać Emotikon: Mrugający


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Animacje i tapety

Będę wdzięczny za pomoc 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Animacje i tapety

@DamianLibelt wrócę do domu po południu to sprawdzę, co dam radę zgrać Emotikon: Mrugający


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Animacje i tapety

@DamianLibelt 

@ketrasaArtur 

 

Wyciągnięcie różnych dodatków z oprogramowania brandowanego nie jest takie ładne,są programy płatne które to umożliwiają ale wymagają sporej wiedzy ponieważ musisz porównać oprogramowanie czyste z Orange i odseparować odpowiednie pliki.

 

W niektórych telefonach opcja udostępnienia tapet,dzwonków Orange nie została zablokowana więc łatwo jest sobie przesłać na przykład za pomocą Bluetooth.

 

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Animacje i tapety

Animacje i tapety z nowych telefonów na Android nie da się wciągnąć, trzeba by zrzucić oprogramowanie na komputer, sieć trochę tego udostępnia, ale raczej jest to z fonów bez brandu, trzeba by specjalny program mieć, lub prosić tu Załogę Forum, by udostępnili 😎

Anonim

Nie dotyczy

Animacje i tapety

Szkoda że Orange nie postąpiło jak Play i daje takie same obrazki i dzwięki i oni dali do Forum Play


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Animacje i tapety

Ogólnie rzecz biorąc to dzwonki Orange są do pobrania, wystarczy pobrać aplikację Orange Telefon i tylko tyle co udało mi się znaleźć. Pisałem do Orange i do Huawei, i niestety nie ma możliwości pobrania oficjalnego softu Orange. Co prawda soft Orange, jest do pobrania z zagranicznej strony ale mam obawy aby nie uwalić smartfona. Na forum Play jest możliwość pobrania nawet bez rejestracji na forum, bo sam pobierałem