Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Android 7 w samsung s6


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Android 7 w samsung s6

XEO i brand T-Mobile wydał już drugą aktualizację do androida 7.0 a Orange NIC!

Nadal Android 6.0.1 i czekamy 5 miesięcy na androida 7.0 już...

 

ORANGE kiedy zadziała mi VoLTE, WoWifi, SmasungPass, Samsungg Drive, interfejs API Vulcan, nowe zabezpieczenia androida???? Bo przez WAS nie ma NIC - a za telefon muszę spłacać ratę w abonamencie - po co dajecie mi brand jak płacę za telefon normalnie a wy ograniczacie fukcjonalność? Jak ograniczacie to telefon dawajcie za pare złotych nie za tysiące!!!


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Android 7 w samsung s6

To jest nieszanowanie klienta.

Aktualizacje są naprawdę ważne o czym świadczy też ten temat.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Android 7 w samsung s6

Orange, podajcie konkretną datę!

Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6


rrrr napisał(-a):

Orange, podajcie konkretną datę!


@rrrr Nie ma daty i godziny.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Android 7 w samsung s6

Mamy dwa galaxy s6 jeden srebnry jeden czarny kupowane w tym samym czasie w orange jak to jest, ze kolega dostal juz aktualizacje do Android 7.0 a ja nie mam dostepnych aktualizacji . Widze ze nasze telefony roznia sie numerem modemu , ale i tak dziwne jest to ze dostal aktualizacje?

Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6


jvfeuvnoievn napisał(-a):

Mamy dwa galaxy s6 jeden srebnry jeden czarny kupowane w tym samym czasie w orange jak to jest, ze kolega dostal juz aktualizacje do Android 7.0 a ja nie mam dostepnych aktualizacji . Widze ze nasze telefony roznia sie numerem modemu , ale i tak dziwne jest to ze dostal aktualizacje?


@jvfeuvnoievn A kolega gdzie kupił telefon?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Android 7 w samsung s6

Napisałem ze w orange . Przedluzalismy w tym samym czasie nasze umowy na firme. Kurier przyniosl dwa telefony w jednej paczce. 

 

I ostanito mowi ze tak bardzo sie zmienilo menu i wyglad  itp , wiec sprawdzam jakiego ma androida i pokazalo ze 7.0 . W tamtym tygodniu mu zaktualizowalo.

Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6

@jvfeuvnoievn Tylko jeden może mieć brand a drugi nie.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Android 7 w samsung s6

to juz pytanie do kogos z orange czy jest mozliwy telefon od nich z sieci bez brandu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Android 7 w samsung s6

Wszystkie telefony jeśli mają możliwość mają brand. Inna opcja to zakup w sklepie partnerskim z umową Orange typu mediamarkt czy neonet itp.

Można też mieć brand ściągnięty jeśli serwis stwierdzi, że konkretny egzemplarz ma wadę z powodu brandowanego softu.