Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Android 7 w samsung s6


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Android 7 w samsung s6

Uściślając, chodziło mi o tegoroczne wakacje.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Android 7 w samsung s6

zobaczymy, czy dostapimy tego zaszczytu

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Android 7 w samsung s6

Dodam tylko że na stronie orange o VoLTE i VoWiFi jest już informacja że Galaxy S6 wspiera funkcje... SZKODA ŻE TELEFONY OD OPERATORA NIE OBSŁUGUJĄ TEGO tylko z wolnego rynku i od innych operatorów - PATOLOGIA ORANGE!!!


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Muszę ci przyznać rację


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Witam ponownie jak się wam szanowne orange coś napiszę i co najważniejsze i jeśli chodzi o prawdę to was strasznie w oczy koli i w tedy blokujecie mnie albo usuwacie mój post że nie przebieram w słowach wy macie jeszcze lepsze podejście do sprawy pewnie znowu usuniecie mój post żeby go nikt nie przeczytał żenada pozdrawiam orange
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Android 7 w samsung s6

A w nim info: "Only the unlocked version is receiving this update, but we don’t know when carrier-locked variants would receive it."

🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Dzień dobry wakacje się zaczęły a tu dalej cisza jak nie było aktualizacji tak dalej niema już mi się nudzi to pisanie na tym forum nic z niego się nie dowiedziałem porostu szkoda gadać moja przygoda się właśnie na tym poście kończy szkoda nawet moich nerwów pewnie będziecie zadowoleni że nie będę już was cisnąć ale właśnie jak pisalem wyżej w niczym mi nie pomogło życzę wszystim wytrwałości.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Android 7 w samsung s6

Drodzy użytkownicy. Drogi Kolego.

W jakim my kraju żyjemy. Opóźnienia w dostarczeniu jakby nie było swoim płacącym klientom aktualizacji sięgają kilku miesięcy, a przedstawiciele operatora wypowiadający się na tym Forum twierdzą, że nic się nie stało. To jest zgroza.

Jeszcze jak człowiek napisze partę słów prawdy to usuwają jego posty albo banują konto. Ja w każdym bądź razie wysiadam i mam tego dosyć. Daję sobie spokój z tym pseudo Forum. Jak tylko będzie okazja za kilka miesięcy wysiadam również z Orange.

Życzę cierpliwości. Mnie już się nie chce z nimi gadać.

Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6

@Rafał Czy nowy firmware będzie dla Orange poprawiony na tym ?

PDA
G920FXXU5EQFC
CSC
G920FXEO5EQF1