Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Android 7 w samsung s6


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Android 7 w samsung s6

napisałam dziś do Orange z pytaniem, kiedy zamierzają udostępnić nam najnowsza wersje androida. odpisali, że nie posiadają informacji na ten temat. bądź człowieku mądry...

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Daj spokuj dosłownie wymiotowac się chce za ich postępy cisną chłopaki i panie z aktualizacją aż miło

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Android 7 w samsung s6

ale co oni pitolą, że nie mają informacji, skoro brand idzie od nich? przecież wszyscy wiemy, że muszą być w posiadaniu androida, nie jest tak?


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Android 7 w samsung s6

Polecam przeczytać temat, o tym jak to wygląda: Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?  Dodatkowo wysłałem zapytanie w tej sprawie, jak otrzymam jakieś wiadomości, dam znać 🙂 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Android 7 w samsung s6

tak, tak, wszyscy mydlą oczy artykułami, a prawda jest taka, że inni operatorzy potarfią się wyrobić i dostarczyć wszystko na czas.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Święta prawda kolego chyba już zauważyłeś że mnie tak samo szlak trafia jak ciebie. Jak by u mnie w firmie pracowali tacy juz dawno by byli na bezrobociu taka ekipa nie miała by miejsca u mnie w firmie

Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6


rafal4646 napisał(-a):
Święta prawda kolego chyba już zauważyłeś że mnie tak samo szlak trafia jak ciebie. Jak by u mnie w firmie pracowali tacy juz dawno by byli na bezrobociu taka ekipa nie miała by miejsca u mnie w firmie

@rafal4646 To byś sam pracował i dlalej nie otrzymałem jaki ty masz dokładny model telefonu ? Też byś już umnie nie pracował. @Rafał daj im spokój @Horrorman1 Czy do S4 I9505XXUHPK2 to jest firmawe T-mobile http://forum.android.com.pl/topic/307263-s4-gt-i9505-i9505xxuhpk2-xeo-16112016/


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Android 7 w samsung s6

 Spóźnienie jest ogromne, a ten jak zwykle swoje.


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Android 7 w samsung s6

Mam nadzieje, że to trochę uspokoi sytuacje, potwierdziliśmy, iż aktualizacja jest w końcowej fazie przygotowania i będzie udostępniona w wakacje.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Android 7 w samsung s6

Censure - I'll be back.

Proszę o informację o wakacje którego roku chodzi.