Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja ekstra karty eSIM na zegarku Apple Watch 6

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Aktywacja ekstra karty eSIM na zegarku Apple Watch 6

Od kiedy zakupiłem zegarek mam problem z aktywacją karty eSIM. Po kliknięciu "skonfiguruj sieć komórkową" w aplikacji Watch na telefonie i wpisaniu loginu oraz hasła do konta Orange sa naprzemiennie 2 rezultaty: albo spinner kręci się w nieskończoność, albo dostaję komunikat "undefined" (foto w załączniku).

 

Dodatkowo jak wejdę do panelu Orange na komputerze i kliknę "Pakiety i usługi" widzę wpis: "Ekstra karta sim, w trakcie włączania" (załącznik).

 

Na infolinię dzwoniłem jakieś 10 razy, esim dalej nie działa i nie da się aktywować ekstra karty esim. Technicy interweniowali, dostałem SMS, że wszystko powinno działać ale rezultat jest dalej taki sam.

 

Co już zrobiłem:

  • reset ustawień sieciowych w iPhone
  • całkowity reset zegarka
  • wymieniłem kartę sim w telefonie na esim (obyło się bez problemów)

Screenshot 2021-05-06 at 20.47.17.pngsignal-2021-05-06-205206.jpeg

 

Prosiłbym o poradę, bo już kończą mi się opcje 😓

________________
* Przeniesione z działu Abonament + wstawiono obrazki dodane jako załącznik – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Aktywacja ekstra karty eSIM na zegarku Apple Watch 6

@dafork usuń kartę Ekstra eSIM i sprubuj wgrać od nowa. Najlepiej, żeby na koncie została tylko eSIM z telefonu i żadnej innej. Dopiero ponów wgrywanie od początku karty Ekstra eSIM.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Aktywacja ekstra karty eSIM na zegarku Apple Watch 6

@dafork usuń kartę Ekstra eSIM i sprubuj wgrać od nowa. Najlepiej, żeby na koncie została tylko eSIM z telefonu i żadnej innej. Dopiero ponów wgrywanie od początku karty Ekstra eSIM.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Aktywacja ekstra karty eSIM na zegarku Apple Watch 6

Wczoraj wieczorem wyłączyłem dodatkową kartę esim w panelu, uruchomiłem ponownie urządzenia po czym spróbowałem 2 razy: po obu próbach zobaczyłem niekończącą się animację.

 

Dziś rano spróbowałem ponownie i po trzeciej próbie w ciągu 10 minut wreszcie się udało i zobaczłem formularz aktywacji.

 

Ciężko mi określić czy to ręczne usunięcie dodatkowej karty naprawiło sytuację, w każdym razie problem z głowy, sieć komórkowa działa na zegarku.

 

@ketrasaArturdziękuję za radę!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Aktywacja ekstra karty eSIM na zegarku Apple Watch 6

@dafork ktoś miał podobny problem jak Twój i opisywał na NO, tylko w jego przypadku od razu usunięcie pomogło. Może u Ciebie trzeba było odczekać kilka godzin, aż w systemie przrtworzyły się dane. Ważne, że udało się i działa 👍😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Aktywacja ekstra karty eSIM na zegarku Apple Watch 6

Niestety, mam identyczny problem. Próbowałem już ze sto razy, albo pomarańczowy kwadrat śmierci, albo "undefined".

Na koncie abonenckim mam 6 kart SIM, do jednej z nich wydana karta eSIM do zegarka Samsung. W iPhone jest karta SIM fizyczna, chcę do niej podpiąć eSIM na Watchu - nie ma szans.

Czat Orange: "mamy awarię, nie wiadomo kiedy zostanie naprawiona".

Co mogę zrobić?!