Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacje oprogramowania Samsunga

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacje oprogramowania Samsunga

Dzisiaj dostałem aktualizację z Oreo do wersj Knox 3.3
Knox API level 28
TIMA 3.3.0
Czy szaremu użytkownikowi coś mówi taki podgląd? Bo troszkę poczytałem i trzeba się na tym znać (jako programista), by osiągnąć więcej. Na mój chłopski rozum, i tak wystarczająco dobrze, na tle utyskiwań użytkowników innych modeli oraz producentów smartfonów, wyglądają u mnie aktualizacje na SGJ3 2017, bo to już druga od Androida 7 w chwili zakupu tego modelu.

Pie.PNG

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacje oprogramowania Samsunga

Mówisz o telefonie Samsung Galaxy J3 2017 rozumiem a mam pytanie do Samsung Galaxy J3 2016 czy też będzie Aktualizacja ?

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacje oprogramowania Samsunga

@Citi2017 , ja się tym nie zajmuję. Przyjmuję zasadę, że jak jest coś do aktualizacji, to robię. Ta zmieniła mi desing oraz niektóre z funkcji. Nie mam pojęcia tylko dlaczego w bebechach do aktualizacji pokazało mi aż 286 aplikacji! Aż tyle w systemie? No, może prócz paru pobranych przeze mnie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacje oprogramowania Samsunga

@Anonim  żartujesz  286 aplikacji przy 2 GB RAM i chodzi ci szybko i nie ścina się telefon ?0.o 

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacje oprogramowania Samsunga

Members zrobiła test i optymalizację, a potem odinstalowałem betę MO i wklepałem 4.14 - śmiga, aż miło. Ja się na tym nie znam, ale Samsunga tak wyczułem, że jak coś włożyli, to ma być i ma trwać Emotikon: Mrugający 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacje oprogramowania Samsunga

To super 🙂 ja ma samsunga Galaxy J4+  miałem Android 8.02 i dostałem Aktualizację do 9.0 też śmiga