Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

Mam pytanie czy ktoś wie kiedy będzie aktualizacja do androida 10 na note 10 plus? Wszyscy operatorzy już udostępnili aktualizacje, a orange nie. Jak ktoś będzie wiedzieć to proszę o info. Dziękuję

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

 
Harmonogram aktualizacji prezentuje się następująco:
 
  • Styczeń 2020:
    • Galaxy S10e
    • Galaxy S10
    • Galaxy S10+
    • Galaxy Note10
    • Galaxy Note10+

 

Zgodnie z harmonogramem twoje urządzenie powinno być zaktualizowane do końca Stycznia 2020 roku.

 

Jeżeli nadal nie otrzymałeś aktualizacji do Androida 10 oznacza,że masz telefon w wersji OPV (Orange).Jeśli chcesz mieć szybciej Androida 10 wykonaj debrandowanie do XEO

(Oprogramowanie na Polskę).Wykonując debrandowanie urządzenia nie tracisz gwarancji producenta.

 

Masz tutaj sprawdzany poradnik jak wykonać debrandowanie :

 

https://www.youtube.com/watch?v=a0MEV8ORgYs

 

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

30 ODPOW. 30

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

 
Harmonogram aktualizacji prezentuje się następująco:
 
  • Styczeń 2020:
    • Galaxy S10e
    • Galaxy S10
    • Galaxy S10+
    • Galaxy Note10
    • Galaxy Note10+

 

Zgodnie z harmonogramem twoje urządzenie powinno być zaktualizowane do końca Stycznia 2020 roku.

 

Jeżeli nadal nie otrzymałeś aktualizacji do Androida 10 oznacza,że masz telefon w wersji OPV (Orange).Jeśli chcesz mieć szybciej Androida 10 wykonaj debrandowanie do XEO

(Oprogramowanie na Polskę).Wykonując debrandowanie urządzenia nie tracisz gwarancji producenta.

 

Masz tutaj sprawdzany poradnik jak wykonać debrandowanie :

 

https://www.youtube.com/watch?v=a0MEV8ORgYs

 

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

Dzięki za informacje. 

A skąd wiesz, że po debrandowaniu urządzenia nie traci się gwarancji? Wyczytałem ostatnio, że debrandowanie urządzenia właśnie traci gwarancje i nie zamierzałem tego robić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

@Krupka123 tutaj masz co nieco w tym temaccie

https://msmobile.pl/debranding-samsung

 

Cytat:

"Na szczęście Samsung nie robi pod górkę osobom, które chcą uzyskać dostęp do najnowszych aktualizacji. Jeżeli posiadacie telefon od operatora to w każdym momencie możecie zgłosić się do autoryzowanego punktu serwisowego Samsung, gdzie za dodatkową opłatą branding operatora zostanie usunięty. Koszt takiej usługi waga się od 50 do 70 zł."


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

@Krupka123 

 

Sam debrandowałem urządzenie właśnie z OPV (Orange) do XEO (Oprogramowanie na Polskę) po czym zaniosłem urządzenie do serwisu autoryzowanego na wymianę baterii i spytałem się wprost.Czy samodzielnie wykonany debrand powoduje utratę gwarancji ?

 

Dostałem informację :

 

Jeżeli wgrywam oryginalne oprogramowanie Samsunga i nie nabije flagi KNOX,gwarancja będzie realizowana.Jeżeli wgram do urządzenia jakiś Custom ROM gwarancja zostanie unieważniona a flaga KNOX się nabiję.

 

Oczywiście możesz zanieść urządzenie do serwisu i poprosić o debrandowanie.Za usługę zapłacisz

50 złotych.Procedura która jest przedstawiona na filmie niczym się nie różni od działań serwisu.Oszczędzasz pieniądze i nadal masz gwarancję.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

@Krupka123  nie wgrywaj innego oprogramowania niż masz, utracisz gwarancję, Samsung nie jest tak tolerancyjny jak inne Firmy, aktualizacja będzie pewnie koło Marca, wypada cierpliwie czekać 😎


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

@Anonim 

 

Przeczytaj moją wypowiedź,która jest wyżej.

 

Mam informację z pierwszej ręki,od serwisanta autoryzowanego serwisu Samsung.

 

Swoją wypowiedzią wprowadzasz w błąd.

 

@Krupka123 

 

Powstało wiele mitów dotyczących debrandowania urządzeń Samsung.Wykonując debrandowanie wgrywasz oryginalne oprogramowanie więc nie tracisz gwarancji.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

@DawidOrange  mam wiarygodne informacje, więc odradzam wgrywanie czystego oprogramowania , bez brandu Orange można wgrać tylko w autoryzowanym serwisie, inaczej Gwarancja przepadnie, telefon jest drogi i nie warto ryzykować, aktualizacja od Orange do Android 10 będzie z Wiosny.

Jeszcze dodam... żle przeprowadzone wgrywanie oprogramowania, ewentualnie zanik prądu ucegli telefon, więc spore ryzyko jest.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

@Anonim 

 

Słowo przeciwko słowu Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy

 

Tak jak pisałem wcześniej mam informację od pracownika autoryzowanego serwisu Samsung,że wgranie OFICJALNEGO oprogramowania za pomocą Odina nie powoduję utraty gwarancji,ponieważ nie zostaję nabita flaga KNOX,0x0.

 

Powiem więcej,niektórzy pracownicy celowo wprowadzają w błąd,ponieważ jest to dodatkowa okazja na zarobek dla serwisu.Czas wgrania wynosi 2 minuty Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja systemu w Samsung Galaxy Note 10 plus do android 10

@DawidOrange  jeśli gwarantujesz to, to ja więcej nie dyskutuję, użytkownik zrobi co uważa za stosowne, tyle ode mnie w temacie.