Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

Witam wszystkich! Czy wie ktoś może kiedy będzie dostępna aktualizacja A3 2017 z Orange do Androida 7.0?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

Model europejski to SM-A320FL . Według tej (wiarygodnej) strony w Polsce jeszcze nie ma aktualizacji do 7.0. Pojawiła się w kilku innych krajach europejskich, więc można się jej spodziewać na dniach.

Jedna uwaga: ten portal nadal nie wie o tym, że oprogramowanie dla Orange Polska ma kod OPV, na liście musisz więc wybrać "Unknown OPV" zamiast "Poland (Orange)". 

Orange nie odstaje za bardzo w tempie aktualizacji Samsungów. Ba, zdarza się czasem, że jest ona wcześniej niż dla oprogramowania bez brandu (takie mam obserwacje dla S7 Edge).

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

@Niera  A w tym temacie masz więcej informacji o tym jak to wygląda od strony operatora. Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

Dzięki za link, ale Polska nie jest tam wymieniania. Wiem, że właściciele telefonów niebrandowanych oraz abonenci Plus i Play dostali już aktualizację. Orange jest w tyle i myślałem, że ktoś będzie miał wiedzę jak bardzo w tyle.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

@NieraTo podaj dokładny model ?

Edit już wiem jaki SM-A320FL https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a3/SM-A320FL/OPV/


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

Jeszcze raz dzięki, ale nie odnajduje tam informacji, której szukam. Model się zgadza SM-A320FL.

 

Byłbym wdzięczny za informację na jakim etapie są prace nad aktualizacją ze strony Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

Model europejski to SM-A320FL . Według tej (wiarygodnej) strony w Polsce jeszcze nie ma aktualizacji do 7.0. Pojawiła się w kilku innych krajach europejskich, więc można się jej spodziewać na dniach.

Jedna uwaga: ten portal nadal nie wie o tym, że oprogramowanie dla Orange Polska ma kod OPV, na liście musisz więc wybrać "Unknown OPV" zamiast "Poland (Orange)". 

Orange nie odstaje za bardzo w tempie aktualizacji Samsungów. Ba, zdarza się czasem, że jest ona wcześniej niż dla oprogramowania bez brandu (takie mam obserwacje dla S7 Edge).

 

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

@NieraJeszcze nie żaden operator jak wersja XEO https://www.sammobile.com/tag/galaxy-a3-2017/


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

Rzeczywiście macie rację, okazuje się, że artykuł, który czytałem dotyczył A5 2017. Zostaje cierpliwie czekać. Dziękuję za pomoc.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

Aktualizacja Samsung Galaxy A3 2017

XEO oraz inni operatorzy już otrzymali, czas na Orange