Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja Galaxy J3 2017


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Aktualizacja Galaxy J3 2017

Czy wiadomo kiedy Orange wyda aktualizacje Android Pie dla Galaxy J3 2017?

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacja Galaxy J3 2017

raczej nie wiadomo nic aktualizacja do tego telefonu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Galaxy J3 2017

@Jakub0  teraz dopiero Samsung wypuścił aktualizacje, na brandowaną przez Orange, musisz poczekać, terminów niestety Orange nie udostępnia publicznie, trzeba czekać cierpliwie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Galaxy J3 2017

@Jakub0 , ja bym się cieszył, że masz oreo. Podobno jest sporo zastrzeżeń do aktualizacji pie...to nie moja opinia, tylko zassana z neta. A tak wogóle to ile razy spojrzałem, czy jest dostępny ten model , tyle razy na stronie Orange, że chwilowo niedostępny. Ja sobie go chwalę z ósemką.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Galaxy J3 2017

@Anonim  zanim dostanie Android Pie na telefon, to poprawki wyjdą, więc warto aktualizować, jeśli telefon już po gwarancji, to można wgrać czysty Android Pie, nie będę tu wrzucać linków, ale chcący to zrobić znajdzie oprogramowanie i filmik jak to zrobić (YouTube) 😉

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Galaxy J3 2017

To nie jest tak @Anonim , że bronię się przed aktualizacjami. Jest, to wbijam. Mam na gwarancji i w niespełna rok, dostałem jedną aktualizację. To kwestia indywidualnych oczekiwań (być może) wciąga użytkownika w wir pytania: kiedy.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Galaxy J3 2017

@Anonim  poprawnie działający Android Pie, jest dużo lepszy od 8 (Oreo), jak jest możliwość warto aktualizację zrobić.