Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

słaby zasieg


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

słaby zasieg

pytanie dotyczy fatalnej jakosci połaczen    lub calkowity zanik sieci  ...w miejscowosci MUROWMNIA kod 32-089   dalej miejscowosc JERZMANOWICE kod 32-048      nigdy wczesnie az tak zle nie było !!!  dosłownie w tych miejscowosciach nieda sie rozmawiac   ,nie pisze jaki mam telefon bo sprawa nie dotyczy tylko mnie   ( wszyscy maja problemy z zasiegiem w tych miejscowosciach )  PROSZE O FACHOWA ODPOWIEDZ CO SIE DZEIJE ,DLACZEGO TAK JEST dodam ze o internecie mobilnym tu trzeba zapomniec calkowicie ......        

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

słaby zasieg

Chyba chodzi o Bębło - Murownia. 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

słaby zasieg

Miejscowość Murownia (z moich podpowiedzi by wynikało gmina Wielka Wieś, 32-085) w Małopolsce, sytuacja wygląda tak: Nadajniki działają poprawnie. Jednakże są tam zakłócenia, które zostały przez nas zgłoszone do Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Czekamy aż urząd zajmie się sprawą i znajdzie osobę, która je powoduje. Przez to różna może być sytuacja. Wszystko zależne od osoby, która zakłóca prace nadajników... W tym miesiącu były prowadzone na najbliższych nadajnikach prace planowane, ale są zakończone.

 

Jeżeli chodzi o Jerzmanowice, to nie mam informacji o żadnych awariach obecnie. Sugeruję wyłączenie i włączenie telefonu. Jeżeli się nie polepszy, to wtedy się z nami skontaktować i poprosić o przyjęcie zgłoszenia technicznego. Więcej tutaj: https://www.orange.pl/esupport_b2c_contact_client.phtml


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

słaby zasieg

INNI IZYTKOWNICI TEZ MAJA PROBLEMY Z ZASIEGIEM    NAJWIECEJ PROBLEMU JEST W MUROWNIA 32-089


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

słaby zasieg

@pateark takie odpowiedzi to moderacja powinna od razu usuwać. Ani to po polsku, ani grzecznie. Już nie wspominając o tym, że wrzeszczysz... Trochę kultury człowieku -,-'

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

słaby zasieg

https://www.kodypocztowe.info/32-089 - pod tym kodem nie ma miejscowości Murownia. To samo na stronie Poczty Polskiej, ale mniejsza już o to...

 

W miejscowości Murownia, koło Ojcowskiego Parku Narodowego, Gmina Wielka Wieś, Powiat Krakowski, Województwo Małopolskie jest jak pisałem wyżej. Przez zakłócenia mogą być trudności z zasięgiem. Zgłosiliśmy to do UKE i czekamy na interwencję urzędu, który znajdzie osobę za to odpowiedzialną i nakaże wyłączenie urządzenia zagłuszającego sieć. Do czasu zakończenia sugeruję skorzystać z Wi-Fi Calling: https://www.orange.pl/view/wificalling


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

słaby zasieg

  czy ty wiesz co piszesz ?   nie mów ze ktos specjalnie zakluca  siec. zglaszajcie dalej    ja wiem ze konczy mi sie umowa   i będę sie dalej meczy z orange     WSZSTKO


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

słaby zasieg

@pateark radzę na spokojnie poczytać o najczęstszych źródłach zakłóceń gsm (np. tutaj), wtedy może łatwiej będzie Ci zrozumieć o czym pisze @Wojciech.

 

P.S.
Polecam również tę pozycję, dzięki której prościej nam poruszać się po forach internetowych.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

słaby zasieg

W moim przypadku też zakłócenia radiowe. Ile można się w to bawić i czekać kiedy jeden tel w ogóle nie działa. Płacić za niewiadomo co... Orange ma wiecznie awarie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

słaby zasieg

I nie wszyscy mają tel z tą usługą więc to trochę dziwna propozycja.