Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak odpowiedzi z Skierniewic


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

brak odpowiedzi z Skierniewic

Witam mam problem wysłałem drugie pismo do Skierniewic do Orange Polska S.A za potwierdzeniem odbioru listem poleconym pierwszy list był 16 sierpnia tego roku z zapytaniem o planową datę budowy światłowodu na mojej ulicy dodam iż że w pobliżu są budowane inne ulice i nawet ulicę obok podłączyli. A problem brzmi taki że brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze Skierniewic. Oczywiście mam kopię zrobionego listu.Czekam na jaką kolwiek pomoc z waszej strony może znajdzie si ktoś kto się zainteresuje sprawą .

 

Pozdrawiam.

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

brak odpowiedzi z Skierniewic

To zrób zgłoszenie na bok podając numer przesyłki by sprawdzono co z nią się stało. Nie jest to reklamacja więc nie ma obowiązku prawnego udzielenia takiej informacji i przesłania odpowiedzi.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

brak odpowiedzi z Skierniewic

Jak zrobić zgloszenie na bok ? 

Bo przeglądałem całe konto i nic nie ma albo jest tak narobione że nie widać gdzie to jest ukryte.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

brak odpowiedzi z Skierniewic

Jeśli masz jakąś aktywną usługę w Orange, napisz na czacie http://orange.pl/kontakt

Jeśli nie masz aktywnej usługi w Orange, zadzwoń na 510100100.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

brak odpowiedzi z Skierniewic

Domek jednorodzinny? 


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

brak odpowiedzi z Skierniewic

Wejdź na czat lub zadzwoń na BOK. Nic więcej Ci nie odpiszą na to pismo niż powiedzą doradcy obsługi. Sprawdzimy tylko czy jest planowana inwestycja w najbliższym czasie i ewentualnie na jakim jest etapie. Z takimi zapytaniami nie ma sensu pisać pism.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

brak odpowiedzi z Skierniewic

Tak domek jednorodzinny 🙂 

A obok mojej ulicy jest już światłowod Orange i są robione inne ulice w pobliżu a wygląda mi to tak jak by moja ulica była pominięta. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

brak odpowiedzi z Skierniewic

A na tych obok ulicach jest ftth doprowadzany do bloków czy domków jednorodzinnych? 

U mnie przez 3 pełne lata ^meczyli^ bloki/kamienice A obecnie w końcu za domki się wzięli  😁


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

brak odpowiedzi z Skierniewic

Wszędzie są domki jednorodzinne i dużo uliczek w okół i one są robione zamiast mojej ulicy. Na mapie orange jeszcze ich nie ma ale widzę jak są robione uliczki bo często jeżdżę po mieście.

Dokładnie miała to robić inna firma światłowodowa ale zrezygnowali z jakiś tam przyczyn z mojej ulicy chyba brak jednej zgody od sąsiada. Ale końcu orange ma swoje słupy więc tego problemu raczej nie będzie a to był problem na energetyce. Jest to ulica Stawowa w Żywcu.

https://popc.beskidmedia.pl/mapa/ - link tej prywatnej firmy która miała robić ulicę ale zrezygnowała dokładnie w linku domki które mają być podłączone przez tą firmę i które są.  

https://www.beskidmedia.pl/artykul/101/45/POPC-1-1-podpisanie-umowy-o-dofinansowanie/ a tu podpisanie umowy popc 1.1 z Orange.

 

 

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

brak odpowiedzi z Skierniewic

moze beda robic w innym terminie.
zrob tak. jak gdzies beda kopac obok Twojej ulicy to podejdź do kierownika prac i zapytaj o swoją ulice moze cos Ci madrego odpowie. na pewno wiecej sie dowiesz na miejscu niz wysylajac pisama  😉