Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Aplikacja WiFi Calling w trybie samolotowym


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja WiFi Calling w trybie samolotowym

Coś nie tak z tą Z3ką...trzeba było by pogrzebać w ustawieniach...Tą appką zajmuje się @bchmiel75, może on coś na to zaradzi 😉 Możesz się też zwrócić do niego bezpośrednio w tym wątku https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Lekarstwo-na-problemy-z-zasi%C4%99giem-aplikacja-WiFi-Call... choć ostatnio nie widziałem żeby był aktywny 😞


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 65
  • 0

Aplikacja WiFi Calling w trybie samolotowym

Dziwna sprawa. Wczoraj po przełożeniu karty SIM z Z1 Compact do Z3 Compact przychodzące Wifi Calling zaczęły działać 😕


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja WiFi Calling w trybie samolotowym

@Michal44, widocznie usługa została zresetowana poprzez przełożenie karty i zaczęła prawidłowo działać...WifiCalling jest nową, świeżą aplikacją, więc różne cuda mogą się dziać. Daj znać po jakimś czasie czy działa nadal tak jak powinno...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

Aplikacja WiFi Calling w trybie samolotowym

@Michal44Upewnij się, że masz najnowszą wersję aplikacji. Obecnie jest to v1.12, w której poprawiliśmy kilka kwestii związanych z nawiązywaniem połączeń.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 65
  • 0

Aplikacja WiFi Calling w trybie samolotowym

@bchmiel75 Tak jak pisałem wcześniej, po ukazaniu się najnowszej wersji (1.12), zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i po zainstalowaniu na świeżym telefonie aplikacji, nie działały przychodzące WiFi Calling. Z ciekawości przełożyłem kartę SIM do Z1 Compact i tam było ok. Po ponownym przełożeniu SIMa do Z3 Compact zaczęło działać. Po jakimś czasie przestały działać przychodzące - ponownie uruchomiłem telefon i jest dobrze. Dziś także bez problemów.

Od wczoraj co jakiś czas sprawdzam czy Wifi Calling działa (Dzwonię z Sony Z1 Compact na Sony Z3 Compact i w drugą stronę).

Dodam, że z wychodzącymi WiFi Calling od początku nie było żadnego problemu.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 65
  • 0

Aplikacja WiFi Calling w trybie samolotowym

@bchmiel75 Mała aktualizacja. Po powrocie do domu, gdy telefon ponownie połączył się z siecią WiFi połączenia przychodzące WiFi Calling już nie działały. Rozłączyłem się (menu aplikacji - "Rozłącz" ) i połączyłem ponownie (Główny ekran aplikacji "Połącz"). Niestety wciąż mogłem tylko wykonywać połączenia WiFi Calling, przychodzące nie działały. Pomyślałem, że zanim zrestartuję telefon, spróbuję wymusić zatrzymanie aplikacji WiFi Calling (Ustawienia - Aplikacje - Wifi Calling - Wymuś Zatrzymanie). Uruchomiłem aplikację ponownie i kliknąłem "Połącz". Zarówno wychodzące i przychodzące WiFi Calling działają.