Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

Rozumiem o czym piszesz, @xsunnyx. Jak mieszkałam na wsi, to miałam podobną sytuację …. ze stodołą i tym co w niej było. Nie przypilnowałam …. ehh…. Ale to inny temat już.

Życzę, aby Ci dobrze poszło z tym kablem oraz instalacją.

 

Ela


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 2
  • 0

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

Nie da rady bo w momencie gdy Orange wystąpił o zgodę to zostaliśmy objęci obserwacją. Był ktoś z urzędu miasta i robił zdjęcia więc jak pojawi się kabel będzie to podejrzane.. trudno, muszę podziękować firmie Orange..


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

Jeżeli nie Orange, to pewnie też nikt inny (bynajmniej stałe łącze). Dziwi mnie postawa konserwatora. W poprzednim miejscu zamieszkania (kamienica, zabytek klasy II) konserwator nie robił żadnych problemów z jakimi kolwiek pracami, łącznie z podłączeniami mediów. Niestety zależy to od jego indywidualnego podejścia. Pozostaje w takim razie opcja LTE. Z drugiej strony samo OPL mogło by podpiąć budynek pod ziemią, ale widać, jest to dla nich nieopłacalne.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

Trudno, @xsunnyx, i szkoda... Jak pisze @mabud73, inni operatorzy na obecnej Twojej sytuacji też mogą powiedzieć: nie.

Nie znam się na tym, ale chyba można odwołać się od decyzji tego konserwatora?

Skoro sąsiedzi dookoła Twego domu mają podłączone kable, to dlaczego Ty nie możesz mieć?

I dlaczego Tobie tak cichcem ucięto kabel u domu?

 

Ela