Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

tak. to numer 510 100 100
ja uwazam ze lepiej rozmawiac z ludzmi z Twojego terenu niz z infolinia


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 2
  • 0

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

Mój stary kabel się znalazł.. okazało się że puszka sąsiada jest nim owinięta dookola.. Nie wiem jak to się stało.. czy mogę coś z tym zrobić?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego


@xsunnyxnapisał(-a)

Mój stary kabel się znalazł.. okazało się że puszka sąsiada jest nim owinięta dookola.


Widocznie ileś tam lat temu ktoś z rodziny lub poprzedni właściciel domu zrezygnował z usług TP/Orange. I przy odłączaniu tych usług zdjęto również ów kabel. Mieszkałam na wsi, to wiem jak wygląda ten proceder. Popytaj może krewnych czy owego sąsiada nawet czemu to się stało. Może będą wiedzieli...

 

Ela


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 2
  • 0

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

To jest mój kabel bo ten dom należał tylko do mojej babci, mamy i mnie tylko nie wiedziałem wcześniej co się stało z tym kablem dopiero, wczoraj go zauważyłem po rozmowie z sąsiadem. 15 lat temu mieliśmy umowę z TP i ja rozwiazalismy, kabel został ale nie wiem czy podczas jakichś remontów itp.. ten kabel został uciety.. Nie wiem...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego


@xsunnyxnapisał(-a)

To jest mój kabel bo ten dom należał tylko do mojej babci, mamy i mnie tylko nie wiedziałem wcześniej co się stało z tym kablem dopiero, wczoraj go zauważyłem po rozmowie z sąsiadem. 15 lat temu mieliśmy umowę z TP i ja rozwiazalismy, kabel został ale nie wiem czy podczas jakichś remontów itp.. ten kabel został uciety.. Nie wiem...


No właśnie, rozwiązaliście Umowę i tym samym odłączono/odcięto Wam kabel. Taki jest proceder. A kabel powieszono na puszce, bo myślano, że w najbliższej przyszłości znów będzie Wam potrzebny. Teraz ten kabel to chyba do wymiany będzie...

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

Jeśli z Twego domu nie wyciągnięto lecz ucięto ów kabel, to w domu trzebaby robić instalację od nowa.

 

Ela


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 2
  • 0

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

Kabel nie był zabrany przez operatora bo jeszcze rok temu wisial. A my od 15 lat nie korzystamy z usług tp.  Pozniej nie wiem przez kogo i dlaczego zostal uciety. Ale czy do tego wszystkiego są potrzebne jakieś zgody na coś co "już jest"?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego


@xsunnyxnapisał(-a)

Kabel nie był zabrany przez operatora bo jeszcze rok temu wisial. A my od 15 lat nie korzystamy z usług tp.  Pozniej nie wiem przez kogo i dlaczego zostal uciety. Ale czy do tego wszystkiego są potrzebne jakieś zgody na coś co "już jest"?


Trzeba było przypilnować, aby kabla nie ucinali - ktokolwiek to zrobił - u domu, tylko odpieli od puszki i powiesić gdzieś u domu swego.

Czy potrzebne są jakieś zgody - tego nie wiem.

Dom Wasz stoi w zabytkowej dzielnicy - jak trzeba będzie robić teraz nową instalację, to będzie trza chyba jakąś zgodę mieć - myślę.

 

Ela


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

Ponów zatem zamówienie na przyłączenie usługi, dodając informację, że kabel został znaleziony i wskażesz technikowi gdzie jest.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 2
  • 0

Zgoda na poprowadzenie kabla telefonicznego

Ela12 pilnować żeby nikt kabla nie uciął? Jakbym wiedział że ktoś mi go zamierza uciąć to bym zadbal o to żeby nie został zniszczony.. Dziś jakiś pies obsikał mi bramę wjazdową i zauważyłem to po plamie.. czy to moja wina że nie mam monitoringu albo że akurat nie spojrzałem na bramę?? Nie popadajmy w paranoję.. Mój kabel jest podłączony do puszki tylko moja część od domu jest ucieta. Dziś byłem w salonie i jutro przyjdzie ponownie instalator.