Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasięg okolice Ciechocinka


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Zasięg okolice Ciechocinka

Mieszkam w okolicach Ciechocinka , dokładnie Słońsk Dolny. Mam problem z zasięgiem. muszę wychodzić z domu aby móc rozmawiać, w domu sygnał jest tragiczny. Po kontakcie z infolinią sygnał ma być dobry a są problemy. Kto może to sprawdzić ? Gdzie można to zgłosić?

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zasięg okolice Ciechocinka

@robbal1 tu jedynie co może infolinia zrobić, to sygnalizować o kiepskim zasięgu, a niestety zasięg u Ciebie jest faktycznie kiepski. W dodatku nadajniki Orange jakie są w Twojej okolicy, są po drugiej stronie lub w centrum Ciechocinka. Pewnie jeszcze anteny sektorowe są tak poustawiane, aby jak najlepiej poryć zasięgiem Ciechocinek, a nie okoliczne miejscowości.

Widać, że fiolet trochę swoich masztów nastawiał. 

 

Tu masz wgląd w lokalizację nadajników w Twojej okolicy:

http://beta.btsearch.pl/


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Zasięg okolice Ciechocinka

PO kontakcie z infolinią , automatycznie określona jakość mojego sygnału jako dobry. Niestety nie wiem gdzie uzyskać konkretną odpowiedź co do jakości sygnału jezeli faktycznie jest on słaby. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zasięg okolice Ciechocinka

@robbal1 na infolinii mają mapy zasięgu i na podstawie danych podają i informacje o zasięgu. Duży wpływ ma na jakość sygnału ma ukształtowanie terenu, znalezienie, zabudowa oraz jak jesteś w domu, to tłumienie sygnału przez ściany, ustawienie anten na nadajniku.

Wszystko zebrane do jednego wora, daje ostateczną siłę sygnału w Twojej okolicy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Zasięg okolice Ciechocinka

Ok . Dzięki za odpowiedź. Reasumując jako zwykły użytkownik mam znikomy wpływ na poprawę sygnału ? Ostatnio dzwonił do mnie miły Pan z Orange z propozycją przedłużenia umowy. Za jedyne 15 zł miałbym zwiększenie pakietu internetowego na wszystkie numery. Na co dzień korzystamy z internetu drogą radiową z prędkością 20MB/s. Wydaje mi się , że nie ma sensu zwiększać tego limitu przy złej jakości sygnału.