Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 3103
  • 11703
  • 70

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1

@kferro_tpsa niestety 😞 Szeregowy sprzedawca praktycznie nic nie może.