Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

Dzień dobry,

 

od jakiegoś czasu zauważyłem, że w ustawieniach mam opcję "VoLTE" jednak po przełączeniu jej na włączone nic to nie zmienia, a usługa dalej nie działa, telefon to Xioami Mi Note 10 Lite (zakupiony poza Orange). Po aktualizacji do Androida 11 pojawił się nawet komunikat, że mogę korzystać z tej funkcji jednak, jak widać nie mogę 😕. Z tego co się orientuję w innych sieciach użytkownicy tego modelu mogą korzystać z takiego udogodnienia jakim jest rozmowa przez sieć LTE. Chciałbym się dowiedzieć czy Orange pracuje nad uruchomieniem tej funkcjonalności na wyżej wspomnianym modelu, jeśli tak to kiedy będzie miało to miejsce? 
Dodam, że próbowałem już zabawy z kodami, które znalazłem na forach.

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

@BUGAJ info o dostepnosci uslugi i wymagania sa tutaj https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte sprawdz czy spelniasz wszystkie wymagania

Lista dostepnych telefonow Xiaomi

Screenshot_20210810_123051.jpg

Z tego co widzw Twojego nie ma na liscie. Z czasem lista jest uaktualniana i dopisywane sa nowe modele. Trzeba sprawdzac co jakis czas

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

@BUGAJ info o dostepnosci uslugi i wymagania sa tutaj https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte sprawdz czy spelniasz wszystkie wymagania

Lista dostepnych telefonow Xiaomi

Screenshot_20210810_123051.jpg

Z tego co widzw Twojego nie ma na liscie. Z czasem lista jest uaktualniana i dopisywane sa nowe modele. Trzeba sprawdzac co jakis czas


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

Dzisiaj mój telefon zaczął obsługiwać VoLTE, nie wiem kiedy Orange to wprowadziło, ale jestem zadowolony. 

Anonim

Nie dotyczy

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

@BUGAJ fajnie, że się tak szybko doczekałeś. Oby kolejne modele pojawiały się równie sprawnie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

Napisz proszę dla innych użytkowników z podobnym problemem, w jakiej wersji masz system i jakie ustawienia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

Wersja systemu:

Okienko informacje o telefonie 1:

BUGAJ_0-1632052225826.jpeg

Ustawienia karty SIM:

Wcześniej bawiłem się kodem serwisowym *#*#86583#*#* gdyż myślałem, że to coś da, ale telefon wtedy nie był wspierany i nic nie dało. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

VoWiFi nie włączałeś? Nie potrzebujesz czy nie działa?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Xioami Mi Note 10 Lite - VoLTE

Ten telefon nie jest na liście wspieranych po względem VoWiFi, próbowałem to uruchomić również za pomocą kodu serwisowego jednak guzik to dało.