Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Zaktualizowałem metodą podaną w tym wątku - przestawiłem region na szwajcarię i pobrałem aktualizację - ANDEK 11 i MIUI 12.0.1. W menu są opcje VoLTE i VoWIFI. Karta sprawdzona w innym telefonie z VoLTE i działa.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Tu jest wszystko i kod na sprawdzenie aktywności usług.

https://c.mi.com/thread-2203095-1-0.html


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Kody już sprawdzałem. Kod do VoLTE i VoWIFI działają, tzn po wpisaniu pokazuje komunikat, że usługa włączona. Sprawdzam kodem serwisowym *#*#4636#*#* i wyskakuje to menu z suwakami, ale nie da ich się przesunąć na WŁ - są wyszarzone. Sprawdzenie stanu usługi IMS potwierdza, że VoLTE niedostępne. Załączam zrzuty ekranu.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

To albo czekaj cierpliwie albo reset. Nie mam innego pomysłu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Panowie,

w moim Redmi Note 9 [ANDROID 11, MIUI GLOBAL 12.0.1 Stabilna 12.0.1.0(RJOEUXM) telefon zakupiony z chin jako global] niestety nie mam voLTE. Dzwoniłem do orange, prosiłem o uruchomienie i działało 1 dzień do dziś. Czy na tym telefonie nie powinno działać już VoLTE ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Mnie niestety nie udało się uruchomić na rn9pro. Mam widoczną opcję w menu, ale nie działa. Spróbuj kodem *#*#4636#*#* i czy tam masz powłączane suwaki - link do strony masz we wcześniejszych postach.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Wszytko jest ok w ustawieniach i nawet działa ale 1 dzień tylko. Nie ma gdzieś informacji czy ten telefon będzie wspierany lub czy orange pracuje nad modelem Xiaomi Redmi Note 9 ? Ponieważ telefony xiaomi nawet z niższej półki dostają wsparcie od orange voLTE i voWIFI.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

https://wificalling-volte.pl/stats - lista z liczbą telefonów wspierających WiFi Calling, VoLTE, ViLTE i EVS u poszczególnych operatorów MNO w Polsce. Oczywiście możliwe że są jakieś błędy w danych jednak daje to jakiś obraz.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Czy coś się zmieniło jeżeli chodzi o działanie VoLTE?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

IMG_20211003_134303.jpg

U mnie nadal to samo niestety.