Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Dziś wszystkie usługi volte i wificalling działają na kartę w T-mobile i na wszystkich xiaomi. Czyli już wszyscy maja tylko nie orange.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 25
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

I nic się raczej nic się nie zmieni. Zaraz przylecą fani Orange i powiedzą, że to wina złego Xiaomi, które ma złe oprogramowanie, które generuje "błędy". Taa jasne, i OnePlus też ma złe oprogramowanie? I Nokia też? I Motorola również? I co najlepsze, te błędy są tylko w Orange, nigdzie indziej. Pamiętaj, jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze. Jakbym miał strzelać to Orange ma sporą prowizję ze sprzedaży sprzętu Apple i Samsunga, więc opłaca im się blokować "obce" urządzenia. 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@szczurek  Orange systematycznie poszerza listę telefonów wspierających volte i vowifi, więc nie jest tak żle jak piszesz 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 19
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim Przestań żartować. Faktmobile włączyło usługę i natychmiast miałem na swoim fonie (druga karta) a w Orange nie działa. Dzisiaj Tmobile uruchomiło i u nich też większość fonów chodzi.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 25
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim  Mówisz o tej śmiesznej liście kilkunastu modeli z czego większość to Samsungi? Rozśmieszyłeś mnie 😀

 

Tak na serio, Orange zablokowało te usługi na Xiaomi i zapowiedziało, że usługi wrócą jak najszybciej. Minęło prawie dwa lat i efektem ciężkich prac jest... dodanie czterech modeli, jeśli dobrze kojarzę. Nie uważasz, że to śmieszne? A co zresztą telefonów? OnePlus? Oppo? Orange pracuje nad tymi modelami? 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@szczurek  lista jest nie aktualna, dużo więcej telefonów jest, wspierających te usługi, Xiaomi też jest, nie jest tak źle. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Czytając informację na forum jak i w internecie w najbliższym czacie usługi VoLTE jak i WiFi Calling będą musiały wejść do użytku codziennego z powodu wyłączenia sieci 3G. Ciekaw jestem, jak operatorzy podejdą do uporządkowania tych usług. Co ze wsparciem dla pozostałych urządzeń, które nie posiadają takich usług.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Na moim RN9PRO po uruchomieniu działa maksymalnie 2 dni i wywala. Z kartą plusa jest ok. Z nju lipa. Obiecują Już od 2 lat i nic.

To jakie modele powinny działać w Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Jeśli się nie mylę, na blogu Orange, rzecznik wspominał o wsparciu dla nowych modeli Xiaomi. 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Takie głupie gadanie, że to wina xiaomi czy innych smartfonow. Jakos w t-mobile czy plusie wszystko działa jak należy, nawet bez oficjalnego wsparcia dla niektorych modeli. Mam redmi 9 i volte działa bez najmniejszego problemu - nie ma problemów podczas rozmowy, nic nie rozłącza - a sieć raczej nie odczuwa z tego tytułu problemów czy błędów, bo by mi te usługi zablokowali. 

 

Przypomina mi sie historia orange i google - że problemy z youtube to była wina google, chociaż u konkurencji działało doskonale.

 

Zawsze winni wszyscy inni, ale nie Orange, dziwne to troche... Gdyby chcieli to by to zrobili w kilka dni, ale no lepiej blokować....