Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?

Myślę, że będzie to ok 80% modeli jak nie 95%. Twój na pewno, skoro masz już w ustawieniach, a do tego to jest wersja w miarę nowa i to PRO.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?

@Ronw Xiaomi można aktywować VOLTE w telefonie kodem USSD *#*#86583#*#* i zielona słuchawka. Co do wspierania tego w Orange, to już odrębna sprawa, pokaże się w każdym razie w menu telefonu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?

@Anonim, w menu już pojawiła się opcja po aktualizacji, więc kod nie ma sensu. Teraz operator musi udostępnić. Jak Rzecznik napisał trwają prace.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?

@Ron  ci co mają w menu ok, ale czasem tego tam nie ma, jednak Volte działa, nie koniecznie w Orange, trzeba to po prostu aktywować, odnosi się do reszty modeli Xiaomi 😉

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Nie potrafię zrozumieć, jak długo będą obrońcy Orange. Na prawdę. 

@Anonim Mówisz, że Xiaomi nie współpracuje z operatorami i VoLTE mają tylko w topowych modelach. 

To aby wyprowadzić z błędu Ciebie i autora wątku, by nie wybielać Orange (z tym biednym operatorem nikt nie chce współpracować - ani w kwestii VoLTE/VoWIFI czy nawet głupiego peeringu).

 

Plus jest już na etapie certyfikacji dla VoLTE w Xiaomi i niektóre modele już to wspierają (testowo, ale tak jak mówię - etap certyfikacji) Pewnie w najbliższych miesiącach wejdzie to już oficjalnie - wiem, że ociągają się z tym, ale na wielu modelach Samsunga i niektórych Xiaomi oraz innych (różne informacje można znaleźć w internecie) już działają.. I tu dowód mam choćby w postaci telefonu siostry, która również jest w Plus i VoLTE jej bez problemu działa na A5 2017

 

T-Mobile: Wspiera na ten moment następujące modele Xiaomi: 

 

Pokaż szczegóły
XIAOMI MI NOTE 8T (C3X)
XIAOMI REDMI NOTE 10 LITE
XIAOMI MI NOTE 10 LITE (F4L)
XIAOMI REDMI NOTE 7
XIAOMI REDMI 9
XIAOMI REDMI 9AT (C3LV)
XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
XIAOMI MI9 SE (D902)
XIAOMI MI 10 T PRO
XIAOMI MI10T LITE (J17)
XIAOMI REDMI 7A
XIAOMI MI10 5G

... a kolejne modele niedługo zostaną dodane. Można? Można. 

 

W Play oficjalnego wsparcia jeszcze nie ma, niemniej jednak każdy zainteresowany znajdzie w internecie, że te usługi nie są blokowane i można je bez problemu uruchomić na wielu modelach. Chociaż tu działanie jest niegwarantowane. 

 

A w Orange jak w lesie klasycznie - Mi 9 SE, Mi 10 i nic więcej. 

 

Także proszę was - nie atakujcie Xiaomi, bo wystarczy chcieć się dogadać. 


Może w przypadku VoLTE podchodzicie do tego jak do peeringu, że to wam trzeba płacić za to by urządzenia miały udostępniane VoLTE i VoWIFI? 

 

Dziwnym trafem zawsze - dosłownie zawsze i w każdej kwestii dotyczącej Orange jest tak, że nigdy wina nie leży po waszej stronie i zawsze szukacie dziury w całym. To wszyscy mają zabiegać o to, byście wy zadbali o klientów a nie odwrotnie? Nigdy tak nie będzie. Dlatego VoLTE w Xiaomi w przypadku Orange raczej nie ujrzymy dość prędko, o ile w ogóle poza tymi dwoma modelami....

 

Z resztą - jak wszyscy wiemy, VoLTE działa we Flex i Nju na niektórych sprzętach, jakoś nic się nie psuje i nie ma błędów - ale oczywiście Xiaomi nie płaci pewnie Orange - jak byście pewnie chcieli - to przecież musimy zablokować, nie? 😃

Bo oficjalnie tego nie wspieracie.... Oczywiście - wina Xiaomi 😄 Tylko Orange ma z tym problem - jakoś inni działają. 

 

Ile razy ta sama narracja - internet nie działa, wina serwera. VoLTE nie działa - wina producenta, coś się sypie - nigdy wina Orange. No chyba że już całkiem wam padnie coś - to wtedy wasza wina. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim  gdzie napisałem że to tylko wina Xiaomi, do tanga trzeba dwojga, wina jest po obu stronach i wcale nie musisz się z tym zgadzać, ba inni też, to jest moja opinia tylko, nie bronię Orange, bo i dlaczego, na prepaid mi Volte na Xiaomi Redmi 8 nie działa (prepaid zresztą okrojony na max), abonament z Orange to Samsung S10 i Volte działa.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Cyt. "ja ci napiszę wprost, Xiaomi nie zależy na wspieraniu usług dodatkowych operatora, no może w topowych modelach" - to można odebrać jednoznacznie 🙂 

 

Aczkolwiek no zgadzam się, do tanga trzeba dwojga - szkoda tylko, że Orange na żadnej sali nie chce tańczyć 😄 

 

Tak zamkniętej na współpracę sieci jak Orange nie ma chyba. Przynajmniej w Polsce. 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim  może żle napisałem, wsparcie jest czy będzie, dla telefonów Xiaomi z Oferty Orange, te modele co nigdy nie gościły w Orange to Volte nie będą miały, tak na marginesie wkurza mnie Xiaomi, bo nie dał MIUI 12 na mój model, pewnie i Android 10 będzie ostatnim jaki zobaczę, więc wybacz lekką stronniczość, nie było zamysłu bronienia Operatora.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Rozumiem, nie mam problemu. Po prostu na tym forum na tyle już siedze, że większość postów czasem wygląda aż za bardzo stronniczo. I w 90% to zawsze jest wina drugiej strony nie Orange, aczkolwiek rozumiem co napisałeś w takim razie 🙂 

 

A jaki masz model, z ciekawości? 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim  do przeglądania FB i forum NO/ roboczy telefon Xiaomi Redmi 8, do pracy to już Samsung S10, bo trzeba mieć nie gorszy fon od klientów 😉