Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki ping i brak utraty pakietów

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wysoki ping i brak utraty pakietów

Gdy w wolnej chwili chcę coś zrobić w internecie np wejść na jakąś stronę ładuje mi się ona 20min a gdy sprawdzam szybkość internetu to mam 5000pingu i 0 utraty pakietów proszę mi wyjaśnić jak to jest możliwe i za co ja płacę

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Wysoki ping i brak utraty pakietów

Jaką ofertę posiadasz? Jeżeli to jest Internet Mobilny i nie masz żadnego pakietu i jakiejś usługi typu LTE do 5Mb/s, to niestety tak ma działać wolno. Gdyby to był Internet Mobilny, to po zalogowaniu na www.orange.pl możesz przykładowo uruchomić pakiet za 10zł jest 10GB. Ewentualnie nakreśl bardziej problem, to postaramy się pomóc Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Wysoki ping i brak utraty pakietów

Nie masz może wykorzystanego pakietu internetowego? Możesz to sprawdzić po zalogowaniu na www.orange.pl

 

Próbowałeś wyłączyć urządzenie z kartą SIM i włączyć ponownie?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wysoki ping i brak utraty pakietów

Owszem mam wykorzystany pakiet internetowy ale prędkość pobierania to 500kb/s ale po za tym to nic się nie da zrobić


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Wysoki ping i brak utraty pakietów

Jaką ofertę posiadasz? Jeżeli to jest Internet Mobilny i nie masz żadnego pakietu i jakiejś usługi typu LTE do 5Mb/s, to niestety tak ma działać wolno. Gdyby to był Internet Mobilny, to po zalogowaniu na www.orange.pl możesz przykładowo uruchomić pakiet za 10zł jest 10GB. Ewentualnie nakreśl bardziej problem, to postaramy się pomóc Emotikon: Szczęśliwy