Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolny internet


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 1

Wolny internet

Witam. Internet LTE do 40mb, router huawei lte b315, połączenie wifi. Standardowo po godzinie 20stej prędkość spada, nie mogę odpalić żadnej strony poza facebookiem i youtube. Grać totanie się nie da. SpeedTest wykazuje ping 1000+ms, download ~1 mb, czasami nawet 0.05, upload 0.01. Robiłem specjalnie formata, nie pomogło. Reset routera, ponowne wsadzenie karty pomaga tylko na jakiś czas. Proszę o pomoc.

8 ODPOW. 8

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wolny internet

Jak wygląda zasięg? Orientujesz się w jakiej odległości masz przekaźnik? Od kiedy masz problem? 

Anonim

Nie dotyczy

Wolny internet

@benkovsky Napisz cos wiecej lub pokaz wyniki testu ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 1

Wolny internet

W tej chwili jest OK, poczekam do godziny ~20stej, zobaczę co będzie się działo
Co do zasięgu ponoć jest dobry, jestem w "zielonej strefie", ale cały czas mam jakieś problemy, nie wiem czy to wina, sterowników bądź routera

Podsyłam screena z ~15


aaa.png
Anonim

Nie dotyczy

Wolny internet

Godzina 20 to godzina w której jest jedno z największych obciążeń sieci, wówczas większość ludzi zasiada przed komputerem, sieć zostaje (dany nadajnik) obciążony i ..... internet może w tych godzinach zwalniać. To rzecz naturalna i nie mamy na nią wpływu - to tak jak z jazdą w godzinach szczytu - robią się "korki" i pomimo że masz pod maską 130 kMh to pojedziesz 30 km/h 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 1

Wolny internet

Szukałem internetu do gier, niestety u mnie nie można podłączyć go poprzez kabel została tylko opcja mobilna, nie mogę grać totalnie w nic, czy jest na to jakieś rozwiązanie?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Wolny internet

Zakup usługi o lepszych parametrach. Jeśli kabel odpada, to może radiolinia?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 1

Wolny internet

Szukam już innego internetu bo z orange większego nie dostane, a nie mam zamiaru cały czas użerać z lagami, pingami, brakiem internetu lub wolnym działaniem, w salonie mówili co innego

Anonim

Nie dotyczy

Wolny internet


benkovsky napisał(-a):

Szukam już innego internetu bo z orange większego nie dostane, a nie mam zamiaru cały czas użerać z lagami, pingami, brakiem internetu lub wolnym działaniem, w salonie mówili co innego


@benkovsky Poczytaj tu http://www.telepolis.pl/wiadomosci/uke-sprawdzil-jakosc-uslug-telekomunikacyjnych-na-trasach-kolejow...