Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi Calling rozłącza po 50 minutach rozmowy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wifi Calling rozłącza po 50 minutach rozmowy

Witam. Mam problem z usługą wifi calling a mianowicie ja posiadam telefon Samsung Galaxy A40 (2019) z kartą Orange na kartę (prepaid) z włączoną funkcją Wifi calling, a druga osoba posiada telefon Apple Iphone SE (2016) z kartą Orange na kartę (Prepaid). Problem jest taki że zawsze gdy czas połączenia dobiega do 50 minut połączenie zostaje przerwane, samo połączenie się zakańcza. Ciągle jest tak samo, raz połączenie trwa 49 minut i 25 sekund a drugi raz trwa 49 minut i 45 sekund i połączenie zostaje przerwane. Gdy wyłączyłem u siebie opcję Wifi Calling połączenie już nie zostaje przerwane przy 50 minutach. Co może być powodem takiego rozłączania? Czy Wifi Calling posiada jakiś limit czasu jednej rozmowy? Z góry dziękuję za pomoc :😀

 

______________

* Temat przeniesiony z kategorii Na kartę - Moderator Wiktor

7 ODPOW. 7

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Wifi Calling rozłącza po 50 minutach rozmowy

Problem raczej niespotykany. Dzieje się tak kiedy to Ty dzwonisz (inicjujesz połączenie) i kiedy odbierasz połączenie? Problem występuje tylko dla tej osoby z Iphone SE? 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wifi Calling rozłącza po 50 minutach rozmowy

Sprawdzałem tylko sytuację gdy ja dzwonię do tej osoby z Iphone SE.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Wifi Calling rozłącza po 50 minutach rozmowy

To jeśli masz możliwość to puść połączenie na inny numer w innym urządzeniu. Wtedy wykluczymy lub potwierdzimy problem z Iphone SE. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wifi Calling rozłącza po 50 minutach rozmowy

Sprawdziłem, i zauważyłem że jak dzwoni do mnie ta osoba z Iphone SE to również jeśli mam włączone wifi calling rozłącza nas po 50 minutach rozmowy. Zadzwoniłem również do kolejnej osoby która ma też orange na kartę (prepaid) i stary telefon który nie posiada funkcji wifi calling  i jak rozmawiałem przez 50 minut z tą osobą to o dziwo mnie z tą osobą po 50 minutach nie rozłączyło. Jaki może być powód tego rozłączania z osobą co ma Iphone SE?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Wifi Calling rozłącza po 50 minutach rozmowy

iPhone też używa WiFi Calling w trakcie rozmowy i tylko i wyłącznie na WiFi zrywa? Czy jak ta osoba dzwoni do kogoś innego powyżej 50 minut to również zrywa takie połączenie? Wygląda to na problem po stronie Apple tak wstępnie. 

Pytanie czy urządzenie ma najnowszy soft?  


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wifi Calling rozłącza po 50 minutach rozmowy

Przepraszam za tak późną odpowiedź ale nie miałem wcześniej możliwości sprawdzić tego Iphone SE. Wczoraj posprawdzałem ten telefon i soft IOS ma najnowszy, ma włączone rozmowy przez WI-FI i zadzwoniłem z tego Iphone SE na stary telefon który nie obsługuje WI-FI Calling. Rezultat jest taki że nie przerywa połączenia z tym telefonem po 50 minutach rozmowy. Połączenie zrywa tylko po Wi-FI Co może być powodem?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

Wifi Calling rozłącza po 50 minutach rozmowy

problem sprzetowy Iphone SE?

bo wifi calling w Orange akurat dziala dobrze, jesli dziala. Albo dziala perfekcyjnie, albo nie dziala.