Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

Cześć, z żona przenosiliśmy swoje numery z Orange flex do play i teraz do Orange na kartę bo we flex nie działały SMS przez WiFi a rozmowy nam działały a teraz cały czas nam pisze ze czekam na aktywacje WiFi calling, w załączniku będzie zrzut ekranu jak to wyglada i tak już jest od ponad 2 dni, bok nie za wiele pomaga wiec jesteś moja ostatnia deska ratunku co z tym zrobić. Oboje mamy IPhone xs i Orange free na kartę

 

F2C17F95-C1CA-42F8-A247-B655BA4A21F1.png

_______

* Wpis wydzielony jako nowy temat - Bartłomiej

17 ODPOW. 17

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@Grzesiek_89_ poproś konsultanta na infolinii czacie, aby na kartach SIM uruchomił usługi WiFi Calling i VoLTE. Często nie są domyślnie włączane, trzeba dodatkowo aktywować przez konsultanta.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@ketrasaArtur Dzieki za odpowiedź, rano jak tylko wstanę to będę pisał do nich i dam znać co i jak załatwiłem ale VoLTE mi działa bez problemu no ale zobaczymy co się dowiem rano…


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@ketrasaArtur Po 3 próbach przez różnych konsultantów włączenia tych funkcji nic się nie zmieniło dalej mam komunikat o oczekiwaniu na aktywacje rozmów przez WiFi, ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły ? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@Grzesiek_89_ najczęściej zgłoszone było konsultantowi, to po jednej rozmowie usługi już działały. Ile czasu upłynęło od przeniesienia numeru? Może jeszcze nie wszystkie dane się przetworzyły i trzeba chwilę jeszcze odczekać. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@ketrasaArtur Z poniedziałku na wtorek miałem numer przeniesiony i we wtorek rano już miałem aktywny numer


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@Grzesiek_89_ od przeniesienia numeru jeszcze mało czasu upłynęło. Teraz święto popada i długi weekend. Sprawdził bym ponownie w poniedziałek.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@ketrasaArtur Ok poczekam jeszcze trochę i jak coś to będę pisał czy będzie działało czy nie 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

Sprawdź czy nie masz włączonej Blokada APN Internet lub Ekstra karta eSIM

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@Arti_Kn_Pl Da radę to sprawdzić przez mój Orange bo nie widzę takich opcji czy mam kontaktować się z bok ?