Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Większy ping


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

Łaziska Górne


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Większy ping

Chyba Ślunsk. Dobra, czekam na info.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

Znalazłem rozwiązanie. Z ciekawości sprawdziłem w speedtescie rożne wybory sieci. 

-Only LTE

-LTE/CDMA

-LTE/CDMA/GSM

/LTE/GMS

Okazało się że mimo iż na każdym wyborze odbiera mi lte to ping jak i download jest różny. Przykładowo na only LTE download wynosił 6mb/s a na LTE/CDMA 15. U mnie najlepiej działa  LTE/CDMA więc na tym zostaje


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Większy ping

Super, że podzieliłeś się tutaj z nami tą informacją Bardzo szczęśliwy kot.

 

Jeżeli któryś z wpisów okazał się pomocny, naprowadził Cię na rozwiązanie, to - śmiało! - zachęcam do jego oznaczenia. (Oczywiście jeśli to Ty sam doszedłeś do takiego, a nie innego rozwiązania - możesz oznaczyć w drodze wyjątku swój post). Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

Jak widać za długo się nie nacieszyłem bo dzisiaj internet jest nie do zniesienia. Wysoki ping ponad 100 w speedtest a o pobieranie wynosi 3mb/s. Nwm co się dzieje ale masakra


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Większy ping

Hej! U mnie jest dokładnie to samo, ping na LTE oscyluje w granicy 160-200 przy predkości około 3mb/s (co i tak już jest wybrykiem, bo po przekroczeniu limitu prędkość zawsze mi spadała do około1-1,2mb/s, a teraz 3 ^^). Co ciekawe, po przełączeniu na 3G prędkość wzrosła do 15-18mb/s (czyli tak jakbym nie wykorzystał pakietu) przy pingu na granicy 100-130. Magia, magia i jeszcze raz magia.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

Z ciekawości ustawiłem 3g. Na LTE ping 160 a na 3g 60. Nawet pobieranie jest o 5mb większe. Naprawdę nwm co się dzieje z orange ale mam nadzieje że to naprawią.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

Teraz na 3g ping wynosi 25ms a LTE 160.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Większy ping

Zapewne LTE obciążone znacznie bardziej w stosunku do 3G. Możesz napisać zgłoszenie na http://zasieg.orange.pl Na dole jest napisane jak to zrobić.