Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WIFI Calling Rozłączanie podczas rozmowy !!!


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

WIFI Calling Rozłączanie podczas rozmowy !!!

Witam

 

Niestety nie w mojej miejscowości jest Mega słaby zasięg Orange. Korzystam dlatego z wifi Calling.

Proszę o pomoc czy ja robie coś nie tak  czy tak ma być zauwazyłem ze gdy jestem połączony z siecią Wifi ( prędkość ok 26 Mb )  i rozmawiam przez WIFI to w momencie gdy telefon jakby próbuje połączyć się z siecią GSM przerywa mi rozmowe pomimo że dalej pozostaje w zasięgu  sieci Wifi np. dalej mam metr do routera. 

 

Moj tel. Samsung Galaxy NOTE 9 .

 

Z góry dziękuje za pomoc i wsparcie 🙂 

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

WIFI Calling Rozłączanie podczas rozmowy !!!

@Pablo199  nie mam tego fona, może spróbuj zestawić WIFI Calling w trybie samolotowym.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

WIFI Calling Rozłączanie podczas rozmowy !!!

Właśnie chodzi o to zeby nie rozłączało WIFI calling na poczet normalnego GSM. A dzieje się tak jakby chciało normalny gsm łapać i wtedy rozłącza WIFI CALLING

Anonim

Nie dotyczy

WIFI Calling Rozłączanie podczas rozmowy !!!

@Pablo199  te rozłączanie po wi-fi, to niestety problem, jeśli nie masz zasięgu GSM, to wystarczy, jak piszę włączyć tryb samolotowy, potem po wi-fi zestawiasz połączenie, powinno działać, innej rady ja nie znam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

WIFI Calling Rozłączanie podczas rozmowy !!!

A jaki masz zasięg WiFi? Musi być on odpowiednio dobry, bo przy spadkach jego mocy do jakiegoś tam poziomu po prostu telefon przerzuca rozmowy do LTE. Jeśli nie ma LTE to przerywa rozmowę.