Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoWifi Samsung Galaxy A5 2017 DualSIM SM-A520F/DS


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoWifi Samsung Galaxy A5 2017 DualSIM SM-A520F/DS

Witam,

Jest szansa uzyskać info czy jak kupię z rynku telefon jak wyżej i zbranduje go softem Orange to będzie działało wifi calling? Ewentualnie czy jeśli będzie oryginalny nougat to będzie działało wifi calling? Nie mogę znaleźć nigdzie info odnośnie tego czy dual sim ma w ogóle ten ficzer.

Pozdrawiam

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

VoWifi Samsung Galaxy A5 2017 DualSIM SM-A520F/DS

@monterA z jakiego to rynku ten telefon? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoWifi Samsung Galaxy A5 2017 DualSIM SM-A520F/DS

Są dostępne w bluediode.pl ale widzę, że są to exportowe modele. Chyba Samsung oficjalnie nie wydał tego modelu na polski rynek ;/

Anonim

Nie dotyczy

VoWifi Samsung Galaxy A5 2017 DualSIM SM-A520F/DS


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

VoWifi Samsung Galaxy A5 2017 DualSIM SM-A520F/DS

Nie sprawdziłem tego samodzielnie, bo nie mam dostępu do A520F/DS, ale czytałem że oprogramowanie w modelu Dual Sim jest identyczne z wersją na jedną kartę SIM. Oczywiście ryzykujesz na własną odpowiedzialność. 

 

WAŻNE: dotyczy to TYLKO modelu SM-A520F, jeśli na końcu jest inna literka, nie warto ryzykować!

 

Sam korzystam z S7 Edge Duos, wersja SM-G935F/DS - Dual SIM - z oprogramowaniem OPV, czyli polskim Orange. Działa także każde inne przeznaczone na rynek europejski - generalnie na telefon SM-G935F, mimo że ten telefon nie był dostępny w wersji Duos na rynku polskim/europejskim. Oczywiście działają dwie karty SIM. Ba, udało mi się nawet zmieścić kartę microSD do portu hybrydowego razem z chipem karty SIM, więc mam wersję full-wypas 😉 Gorzej z gwarancją... 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoWifi Samsung Galaxy A5 2017 DualSIM SM-A520F/DS

@muddy gdzie go kupiłeś?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

VoWifi Samsung Galaxy A5 2017 DualSIM SM-A520F/DS

@monter, odpowiedź w wiadomości prywatnej.