Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE w Orange

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE w Orange

Zastanawia mnie fakt, że sklep Orange i Salony, od 2021 sprzedają telefony że wsparciem VoLTE, jednak lista tych telefonów jest krótka i nie odpowiada liście sprzedawanych telefonów. 

Odpowiedź EXPERTA AMA dała mi do myślenia 😕

Screenshot_2022-07-07-20-15-39-101_com.microsoft.emmx.jpg

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

VoLTE w Orange

@Anonim z dystrybucji Orange telefony będą wspierały VoLTE, a listę pewnie z czasem rozszerza. Może jeszcze są w trakcie certyfikacji.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE w Orange

@ketrasaArtur  oby się wyrobili do 2024, bo telefonów w ofercie dużo, czarno to widzę 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

VoLTE w Orange

@Anonim też jestem zmartwiony słabym działaniem VoLTE. Przed wyłączeniem 3G kończy mi się abonament, więc w razie potrzeby będzie można przenieść się. U fioletowego VoLTE działa na każdym telefonie, który obecnie mam z obsługą VoLTE. Działają nawet SMS-y, a w Orange tylko na telefonach z najwyższej półki.

 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE w Orange

Mojej Motoroli Moto G50 5G na liście nie ma, sklep Orange ją sprzedaje, musiałem na czat zgłaszać by VoLTE włączyli i iMS😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

VoLTE w Orange

Mam nadzieje że każdy telefon który jest na wolnym rynku kupiony i ma VoLTE to będzie można z niego korzystać. Też mam RN8T z Wolnego rynku i mam w Orange VOLTE to czemu u fioletowych nie działa?

PS. Strona Fioletowych jest bardziej nieaktualna niż Orange. Bardziej do wsparcia VoLTE idą różowi

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE w Orange

@Windowv2RN8T współpracuje z PLAY od bardzo dawna. Sam znam osobę, która posiada ten telefon i działają usługi Volte/VoWiFi. W Orange, T-mobile, Plus tak samo. Tylko musisz to ręcznie uruchomić na swoim koncie na czacie u konsultanta.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

VoLTE w Orange

To nie prawda, że telefony tylko z najwyższej półki obsługuje Orange, właśnie nabyłem Huawei P50 Pro - flagoweic z tego roku i niestety nie mam VoLTE ani WiFiCallingu - a telefon wspiera...

A karta wyjęta z Huawei Mate 30 Pro gdzie VoLTE działało czyli na numerze aktywne usługi...

 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE w Orange

@MarcinB  masz problem, Huawei mało popularny obecnie i czy ten flagowiec dostanie wsparcie volte i vowifi nie wiadomo, zgłoś na czat Orange i może usługi włączą 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

VoLTE w Orange

@MarcinB u mnie Huawei P20 Pro i P30 Pro rowniez wspieraja VoLTE i WifiCalling. Niestety pomimo naprawde dobrych telefonow z wiadomych przyczyn czas Huawei niestety juz minął