Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

VoLTE na iPhonie

Już Ci pisałem…

Ja mam włączone, ale ikon (na psaku) brak, znajomy w nju włączył i ma na pasku statusu WiFi (dotatkowa ikona rozmów po WiFi) jak jest w zasięgu WiFi i to działa u niego w nju.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 0

VoLTE na iPhonie

Z innej strony: Mam służbówkę w play - tam zaczęło działać od razu ALE brak VoLTE powoduje, że rozłącza rozmowę po wyjściu z zasięgu WI-Fi. Nie wiem, jaki sens ma wprowadzanie tych usług osobno (poza roamingiem) i z pewnością będę miał to wyłączone w PLAY będąc w PL. 

Dlatego wydaje mi się, że warto zaczekać nawet tydzień, żeby mieć obie usługi włączone.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 5
  • 0

VoLTE na iPhonie


MacWyznawca napisał(-a):

Już Ci pisałem…

Ja mam włączone, ale ikon (na psaku) brak, znajomy w nju włączył i ma na pasku statusu WiFi (dotatkowa ikona rozmów po WiFi) jak jest w zasięgu WiFi i to działa u niego w nju.


Też mam NJU i pomimo włącznonej opcji VoWifi w ustawieniach po rozłączeniu z siecią macierzystą mam tylko zasięg wifi i brak sieci komórkowej. Dziwne, że u Twojego znajomego działa bo z tego co widzę tutaj i na twitter to nikomu nie działa to jeszcze w iPhone 🙂 Poza tym nie ma tu znaczenia czy to Orange czy NJU bo to NJU w iPhone "jedzie" na tym samym profilu co Orange.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE na iPhonie

Czy telefon muszę mieć zakupiony w Orange? Mam iphone 6s plus z wolnego rynku. Przy próbie włączenia volte mam info, że usługa jest nieaktywna dla mojego konta i mam skontaktować się z Orange. Pani na infolinii twierdzi, że usługa jest włączona...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 5
  • 0

VoLTE na iPhonie


blue76 napisał(-a):

Czy telefon muszę mieć zakupiony w Orange? Mam iphone 6s plus z wolnego rynku. Przy próbie włączenia volte mam info, że usługa jest nieaktywna dla mojego konta i mam skontaktować się z Orange. Pani na infolinii twierdzi, że usługa jest włączona...


Nie musisz mieć iPhone kupionego w Orange. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoLTE na iPhonie

Witam,

 

Mam iPhone 5S iOS 10.3 operator 28.3, lecz w ustawieniach-> telefon nie widzę opcji Wifi calling.

Czy iPhone 5S obsługuje voLTE?

 

Pozdrawiam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 3

VoLTE na iPhonie

ws. 5S narazie "wlaczą" z apple, w tym momencie brak wsparcia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 5
  • 0

VoLTE na iPhonie

iPhone 5S wspiera VoWifi, ale nie wspiera VoLTE.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 0

VoLTE na iPhonie

LTELTE

Co ciekawe - nadal nie działa VoLTE a już wyłączono możliwość wyboru pasma 2G/3G/LTE


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 5
  • 0

VoLTE na iPhonie


Mareu napisał(-a):

LTELTE

Co ciekawe - nadal nie działa VoLTE a już wyłączono możliwość wyboru pasma 2G/3G/LTE


Bo to tylko nowe ustawienia (nowy profil operatora 28.3) w iPhone.