Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE Orange - nowe marki dodane do listy !!!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

VoLTE Orange - nowe marki dodane do listy !!!

@k232 niedawno był temat o VoLTE na POCO X3. Zadzwoń na infolinię lub napisz na czacie i poproś o włączenie VoLTE na Twoim numerze. Po kilku minutach ponowne uruchomienie telefonu. Powinno zadziałać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

VoLTE Orange - nowe marki dodane do listy !!!

To ja zakładałem tamten temat, ale nie ma mojego telefonu na liście volte w Orange i jak mi włączą to za chwilę się wyłącza.

Na jakiej zasadzie to w ogóle działa że telefon jest dodany do listy lub nie ? Przecież wszystkie telefony powinny być dodane do listy, które obsługują volte a nie jakieś kombinacje..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

VoLTE Orange - nowe marki dodane do listy !!!


@k232napisał(-a)

To ja zakładałem tamten temat, ale nie ma mojego telefonu na liście volte w Orange i jak mi włączą to za chwilę się wyłącza.

Na jakiej zasadzie to w ogóle działa że telefon jest dodany do listy lub nie ? Przecież wszystkie telefony powinny być dodane do listy, które obsługują volte a nie jakieś kombinacje..


Taka to dziwna polityka firmy i my nic na to nie poradzimy, niestety. 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE Orange - nowe marki dodane do listy !!!

@k232 to zależy od operatora. A na jakich zasadach to robią to się nie pochwałą. Pozostaje czekać. 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE Orange - nowe marki dodane do listy !!!


@k232napisał(-a)

To ja zakładałem tamten temat, ale nie ma mojego telefonu na liście volte w Orange i jak mi włączą to za chwilę się wyłącza.

Na jakiej zasadzie to w ogóle działa że telefon jest dodany do listy lub nie ? Przecież wszystkie telefony powinny być dodane do listy, które obsługują volte a nie jakieś kombinacje..


To co piszesz to z tego tygodnia, czy dawna sprawa, bo obstawiam że po zgłoszeniu na czat, Volte będzie ci działać, się nie wyłączy, nie trzymał bym się kurczowo obecnie... Listy wspierających obecnie telefonów po Volte w Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

VoLTE Orange - nowe marki dodane do listy !!!

@Anonim włączyli mi tydzień temu w piątek, działało przez weekend i w poniedziałek nagle wyłączone, pisałem w poniedziałek po południu, włączyli, działało 20 minut i nagle nie ma tego, pisałem we wtorek, tak samo, pisałem w środę działało może z pół dnia i padło, także jednak na liście musi być ten model telefonu.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE Orange - nowe marki dodane do listy !!!

@k232  przełóż sim do 2 gniazda 😉

Można też wymienić sim w aplikacji, kto wie może problem drzemie w karcie sim.

Ja mam Motorole Moto G50 5G i Volte działa, zgłosiłem na czat by włączyli i miesiąc działa, też jej na liście z Orange nie ma.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

VoLTE Orange - nowe marki dodane do listy !!!

@Anonim to jest jakaś myśl, dam znać jak to ogarnę. Ja już wczoraj chciałem do Orange jechać ale przypomniałem sobie, że mój numer jest na żonę i sam bym nic nie załatwił.