Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE I VoWiFi w OnePlus 7T Pro

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

VoLTE I VoWiFi w OnePlus 7T Pro

Dzień dobry.

Czy jest jakakolwiek możliwość, że Orange włączy wsparcie VoLTE i VoWiFi dla telefonu OnePlus 7T Pro? Aktualnie telefon ma te opcje zablokowane, a w informacjach diagnostycznych IMS jest informacja że VoLTE jest niedostępne.

 

Ktokolwiek ma jakieś informacje poza starą już listą wspieranych modeli? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE I VoWiFi w OnePlus 7T Pro

@Eltuwszystko zależy od współpracy producenta telefonu vs Orange, jeśli się dogadają to te usługi na fonie będą, polecam przeczytać forum Android. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE I VoWiFi w OnePlus 7T Pro

@Eltuwszystko zależy od współpracy producenta telefonu vs Orange, jeśli się dogadają to te usługi na fonie będą, polecam przeczytać forum Android. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 1

VoLTE I VoWiFi w OnePlus 7T Pro

Ja bym nie liczył na żadne wsparcie w tym temacie. Rok temu też miałem aktualnego oneplusa i było gadane to samo. Nie licz na to, dopóki OP nie trafią oficjalnie do orange. Nie ma co drążyć tematu.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE I VoWiFi w OnePlus 7T Pro

@Malinnn87  dobrze piszesz, jak fony będą w ofercie Orange, to jest szansa na te usługi, ale to będzie działać na brandzie od Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

VoLTE I VoWiFi w OnePlus 7T Pro

Okay. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Skorzystałem ze sposobu z podlinkowanego (wymuszenie na telefonie) forum i zadziałało od strzału. VoLTE i VoWiFi działa jak marzenie. 

 

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE I VoWiFi w OnePlus 7T Pro

@Eltuto fajnie że działa, tak myślałem że to kwestia włączenia usług w fonie 😉