Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

Mam nowy telefon, sony xperia xz z salonu Orange. Wymieniłam dzisiaj w salonie kartę na nową (duplikat). Włożyłam do telefonu i nie widzi sieci (można wpisać pin, nawet kontakty się pojawiły, które były zapisane na wcześniejszej karcie). Sieci nie widzi, tylko połączenia alarmowe. IMEI jest poprawny, karta nie pokazuje sieci także w poprzednim telefonie sony xperia z1, a działa i zawsze działał. Od zakupu nowej karty minąło około 8h i cóż robić?? poproszę od rady z cyklu ''jak chłop krowie na rowie''

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

A masz możliwość przełożenia karty sim do innego aparatu?

czy pracownik salonu informował Cię w jakim czasie karta sim będzie aktywowana?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

Kontakt z BOK - Twoja karta z tego co opisujesz jest nieaktywna jeśli nie "łapie" zasięgu.

ps. @Piotrekk85 cyt.:"karta nie pokazuje sieci także w poprzednim telefonie sony xperia z1, a działa i zawsze działał".


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

pracownik poinformował " 30 min"

sim nie działa także w sony xperia z1 (telefon działa i nie miał nigdy problemów z siecią)

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

Skontaktuj się z BOK, Twoja karta jest niekatywna - napiszę to jeszcze raz 🙂 Zadzwoń z innego numeru na 510 100 100. Pozdrawiam. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

To możesz skontaktować się z BOK (jak tu http://orange.pl/kontakt) jak radził @nikodem_dyzma. Może się uda coś przyśpieszyć. Jeśli nie, to może być konieczna ponowna wizyta w salonie.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

Dziękuję za szybką odpowiedź, stara karta aktywna czy isnieje taka możliwość, że poprzednia (z tym samym numerem) karta nie jest jeszcze zablokowana, nowa jest już aktywna...i to jest problem?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

wizyta w salonie mnie nie ominie, dziękuję za szybką odpowiedź