Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?

sms3g - ano można i tak, albo .. wyprowadzić się gdzieś w Bieszczady, wyrzucając wszelką elektronikę do kosza na takowe odpadki - to chyba najrozsądniejszy sposób dla takiego faceta jak ja w wieku 22 lat (brakujących do setki!!!) 😃


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2133
  • 11959
  • 54

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?


@sms3gnapisał(-a)

Dzięki wszystkim

 

Czyli jeżeli dobrze rozumuję, to w sytuacji gdy jednak  ten telefon korzysta z 3g i gdy za jakiś czas to 3g zostanie wyłączone, to telefon przejdzie automatycznie na 2g. Co za tym idzie jakość rozmowy bedzie gorsza?


Stare telefony z 3G nie korzystają, te pasmo używają Smartfony do Transmisji danych i rozmów, więc na 100% telefon o którym piszesz korzysta z 2G, wyłączenie 3G nic w tym wypadku nie zmieni, nadal będzie można rozmawiać, ja bym nie wymieniał starego telefonu skoro działa, jak padnie to kupisz nowy.

Jeśli już polecać jakiś prosty telefon, to polecę taki Maxcom MM 724 4G, ma 4G i Volte, mama ma taki i zadowolona jest, bardzo prosty w obsłudze, co w innych markach telefonów, nie jest takie oczywiste.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?

IreneuszCD

Ja w swoim zestawie telefonów mam również Maxcoma - tylko że MK 281 - na łączność w rozmowach nie mogę narzekać, ale .. GPS i wymiar ekranu to nie to ..


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2133
  • 11959
  • 54

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?

@musbron1945 telefony z klawiaturą nie nadają się do nawigacji, nie da się tego pogodzić na tak małym ekranie.

 

 

 

 

 

_______________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 596
  • 2214
  • 20

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?

@IreneuszCD
Jakim klawiszem się odbiera SMSy ?
Chodzi mi o to czy nie ma rozróżnienia dużej i małej koperty. W Mamusi telefonie jest różnica w odbiorze SMS, jak jest duża koperta to nie ma problemu ale gdy jest mała koperta to już się robi trudno z odczytaniem tego SMS, trzeba się naklikać.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2133
  • 11959
  • 54

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?

@Zeusek mama poza domem jest, do sanatorium pojechała, jak przyjedzie to sprawdzę, bo teraz telefonu pod ręką nie mam, ja tam preferuję Smartfony 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?

@IreneuszCD - jeśli chcesz ekranem ogarnąć mapę miasta, to zapewne masz rację, ale .. na wędrówkach po lesie i powrót do określonego celu wystarczy mi tylko kierunek ..


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2133
  • 11959
  • 54

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?

@musbron1945 to wystarczy ci dobry kompas, nawigacja nic w lesie nie pokaże 😎

Ja mam Jamnika i on lepszy od nawigacji, po swoich śladach wraca do auta, inna sprawa że ja orientuję się w terenie i nawet bez psa cz telefonu, wrócę 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?

@IreneuszCD - a ja .. trzy drzewa i się gubię ..🌲🌳🌴 .. 😠


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2133
  • 11959
  • 54

SMS z informacją o wyłączeniu 3G - co dalej?

@musbron1945 to sobie pieska kup i na pewno się nie zgubisz 😃