Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SLABY ZASIEG


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

SLABY ZASIEG

Witam w gminie Niegowa w miejscowości Dąbrowno nie ma wcale zasięgu. Czy kiedyś to się zmieni ? .

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

SLABY ZASIEG

@Rat12wg. https://www.orange.pl/view/mapazasiegu masz tam nawet zasięg LTE.

Czy mógłbyś przybliżyć problem?

Chodzi o zrywanie połączeń, słaby internet... jakie są objawy?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

SLABY ZASIEG

@Anonim Sprawa jest tego typu ze nie ma wcale zasięgu ani 4G ani 3G.... Zasięg jest tylko w ustalonych miejscach np na polu. Chodzi mi o to ze nie ma wcale zasięgu by nawet wysłać SMS bez chodzenia po polu.  

 

Ps co do tej mapki to wiem ale niestety prawda jest inna i zasięgu nie ma. 

Anonim

Nie dotyczy

SLABY ZASIEG

@Rat12żeby zweryfikować sytuację dokładnie trzeba sprawdzić dane z nadajników, a do tego musisz już skontaktować się z BOK. Będą również mieli informacje o rozbudowie sieci, jeśli jest planowana. Jak zwykle, polecam czat, gdyż jest bezpłatny.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

SLABY ZASIEG

@Rat12jesteś w stanie zweryfikować czy działa nadajnik na wieży przekaźnikowej Emitela? Z niego na terenie Niegowa powinien być bezproblemowy zasięg. Powinno stamtąd działać L800 i U900.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

SLABY ZASIEG

A inni użytkownicy Orange też nie mają zasięgu ? Sprawdzałeś swoją SIM w innym telefonie lub testowałeś inną SIM ?

Anonim

Nie dotyczy

SLABY ZASIEG

@Rat12  Telefon tylko w 2G ustawić. Nie wiadomo, które konkretnie miejsce, patrząc na mapę to bym Play wypróbował.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

SLABY ZASIEG

@benny_b Powiem tak na terenie Niegowa jest piękny zasięg ale juz 5-6 km od Niegowy nie ma wcale zasięgu. Niby jest jakas nowa stacja ale podobno PLAY w Niegowie a czy działa to nie wiem   


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

SLABY ZASIEG

@Katani1 Oczywiście ze tak inni także maja taki sam problem. W innym tel to samo się dzieje 

 

Telefony z Plusa maja tez sam problem 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

SLABY ZASIEG

Play jest Niegowa, Śląskie ul. Sobieskiego 91, ale jak działa to trzeba sprawdzić. Dąbrówno to taka wyspa bez zasięgu.