Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

S21 problem z danymi komórkowymi


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36288
  • 1366

S21 problem z danymi komórkowymi

A może masz aplikację co wysyca dane?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Raczej nie bo po ustawieniach fabrycznych nadal było to samo. Dopiero później przywróciłem kopie zapasowa. Tak samo po serwisie 

Anonim

Nie dotyczy

S21 problem z danymi komórkowymi


@Piotrek052napisał(-a)

Mam ustawione auto 5g/lte/3g/2g. Zmieniałem już na lte/3g/2g ale nie pomagało. Dziś wyjechałem do Wrocławia. 50km przed Łodzią zaczęło działać.


Więc masz problem w swojej lokalizacji, bo skoro serwis nic nie znalazł, to telefon ok.

Zresztą tak podejrzewałem od początku.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

We Wrocławiu też nie działa. 20km od cały dzień wczoraj korzystałem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18472
  • 52867
  • 715

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052 musi być jakaś ukryta wada fabryczna w telefonie sprzętowa. Pewnie testy diagnostyczne były wykonane ogólnie, a oprogramowanie wgrane, standardowo tak robią, a problem nadal nie został wykryty. Jak na taki sprzęt, to aż dziwne, że nie możesz prawidłowo korzystać z transmisji danych. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052  według mnie telefon jeszcze raz do serwisu i tak do skutku. Podpytam czy telefon jest nowy, na gwarancji? bo jeżeli tak a faktycznie jak jest to ukryta wada sprzętu to przysługuje wymiana na nowy bez wad.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18472
  • 52867
  • 715

S21 problem z danymi komórkowymi

Ciekawe, czy po kilkukrotnym ponownym zgłoszeniu tej samej usterki, przysługuje wymiana na nowy. Kiedyś pamiętam po czterech zgłoszeniach był nowy sprzęt. Obecnie sporo możliwości co do obsługi zostało wyczerpanych, więc tylko serwis i być mo,ze wada fabryczna się ujawni w sprzęcie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

S21 problem z danymi komórkowymi

@ketrasaArtur  szczerze mówiąc właśnie to miałem na myśli pisząc post, albo wymiana po czterech nieudanych próbach naprawy, albo zgłoszenie z serwisu wady fabrycznej z naciskiem na wymianę na sprzęt wolny od wad. Z doświadczenia wiem że firmowy/autoryzowany serwis Samsunga jest bardzo przyjazny i elestyczny w tych sprawach.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Telefon mam od stycznia jest na gwarancji ale wcześniej wszystko było ok. Przyjmą mi znów włożą kartę innego operatora czy nawet Orange i znów oddadzą. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36288
  • 1366

S21 problem z danymi komórkowymi

A masz inną kartę z Orange by włożyć i przetestować?