Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

S21 problem z danymi komórkowymi


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Witam

Problem z internetem od 2 tygodni. Mianowicie w Warszawie i okolicach po włączeniu danych komórkowych mam zasieg i lte+ ale za chwilę tracę całkowicie siec. Po paru sekundach znów się łączy. I tak cały czas. Wczoraj byłem pod Lublinem w pracy i w połowie drogi internet zaczal działać. Podczas powrotu znów przestał działać. We wtorek i środę byłem na mazurach i tam też działał bez problemu. W poprzednim tygodniu też mazury i nie było problemu. Tylko w okolicach Warszawy nie działa. Testowałem już kartę plusa i t mobile i żadnych problemów. Kontaktowałem się z Samsungiem 3 krotnie na 3 sposoby i też wykluczają winę aparatu. Biuro obsługi i technicy nie pomogli. Czyściłem Ustawienia sieciowe i przywracałem telefon do ustawień fabrycznych. Zmieniłem kartę sim z fizycznej na eSIM. Co robić w takiej sytuacji? 

Pozdrawiam

45 ODPOW. 45

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052 czy na eSIM również występują problemy z dostępem do Internetu?

Moim zdaniem to problem po stronie karty SIM. proponowałbym wymienić na nową  można to zrobić samodzielnie lub udać się do salonu. W salonie w przypadku stwierdzenia wady karty SIM, wymiana powinna być bezpłatna.

TU info dotyczące samodzielnej wymiany karty SIM:

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telefony-i-tablety/Samodzielna-wymiana-karty-SIM-przez-SMS/ta-...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Po tygodniu od rozpoczęcia się problemu zmieniłem kartę sim na eSIM bo myślałem że w tym leży przyczyną. Niestety nic się nie zmieniło. Posiadam też kartę internetu mobilnego Orange która po włożeniu do telefonu ma te same objawy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052 podajesz, że Twój telefon u innych operatorów działa bez problemu, natomiast kłopoty są po włożeniu karty SIM Orange. Proponowałbym sprawdzić karty SIM Orange w innym telefonie. Być może jest jakaś wada na styku karty SIM tylko Orange i telefon.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Ok kartę od internetu mobilnego Orange włożyłem do drugiego telefonu. Internet działa bez problemu. Jak można zmienić kartę eSIM?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052  obecną kartę esim musisz dezaktywować i aktywować nową, szczegóły tu eSIM - dla Ciebie | Orange Polska


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052 

 

Dezaktywacja karty i aktywacja nowej rozwiązuje problem.

 

Pozdrawiam.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052 

 

Jeżeli problem nie zostanie rozwiązany to musisz zgłosić sprawę do BOK Orange.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Niestety nie rozwiązuje. Nadal jest to samo. Zauważyłem że w Mój Orange pod karta eSIM mam napisane 

LTE

Nie

Czy to powinno tak być? Do BOK zgłaszałem już parę razy.

Anonim

Nie dotyczy

S21 problem z danymi komórkowymi


@Piotrek052napisał(-a)

Po tygodniu od rozpoczęcia się problemu zmieniłem kartę sim na eSIM bo myślałem że w tym leży przyczyną. Niestety nic się nie zmieniło. Posiadam też kartę internetu mobilnego Orange która po włożeniu do telefonu ma te same objawy


Usterka w telefonie lub oprogramowaniu, na początek reset do fabrycznych ustawień, jak nie pomoże to proponuję serwis, jak telefon na gwarancji.