Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby zasięg


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Słaby zasięg

Witam,

Moje pytanie, co jest z Waszym Zasięgiem??

 

Od 3 miesięcy monitoruje problem na moim telefonie który notorycznie się powtarza. Po pierwsze często w ciągu  dnia przy wysyłaniu SMS pojawia się "nie udało się wysłać wiadomości", po drugie jestem w zasięgu sieci LTE (mieszkam w mieście) i cały czas ten zasięg mam a nie można się czasem do mnie dodzwonić - z powodu jak mówi sekretarka "jestem poza zasięgiem". 
Dodam jeszcze, że pofatygowałam się do Was do salonu dwa razy,odesłano mnie na infolinię... na infolinii Pani niby "załatwiła" ten problem, ale wszystko było OK tylko przez trzy dni. Powiedziała również, że jeśli problem będzie się powtarzał, wówczas mam prawo do darmowej wymiany Karty SIM, ponieważ na pewno jest to błąd karty. Po 3 dniach problem powrócił, wiec postanowiłam iść wymienić tą kartę, miało być wszystko w porządku a dalej jest to samo. Ustawienia w telefonie są ok.
Wymieniłam nawet telefon, pomyślałam sobie że może jest to jego winani przy  wymianie telefonu problemu się pozbędę, ale nie nic bardziej mylnego, problem dalej jest ten sam.


Co mi zaproponujecie, jak rozwiążecie ten problem? Bo ja już mam szczerze dość tej sieci, tego chodzenia do salonów, dzwonienia do Was na infolinie i załatwiania tego w taki sposób...

 

 

2 ODPOW. 2

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Słaby zasięg

Jaki masz model telefonu?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Słaby zasięg

Jaki masz model telefonu (rozumiem że zmieniałaś aparat, ale może to mieć znaczenie)? Ile kresek zasięgu pokazuje telefon? Czy ich ilość jest zmienna?